Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Župa zabezpečila premávku mimoriadnych vlakov medzi Hlohovcom a Leopoldovom aj počas letných prázdnin

Napísal na 2. júla 2022

TTSK. Trnavský samosprávny kraj zabezpečil, aby mimoriadne vlaky Železničnej spoločnosti Slovensko na trase medzi Hlohovcom a Leopoldovom premávali aj v letnom prázdninovom období, teda od 1. júla do 2. septembra 2022.

„Mimoriadne vlaky na trase z Hlohovca do Leopoldova a späť sme sa rozhodli ponechať počas letných prázdnin. Premávať budú v rannej a poobednej špičke, ako aj v neskorých večerných hodinách. Aj takto sa snažíme zmierniť dočasné obmedzenia, ktoré nevyhnutne sprevádzajú komplexnú rekonštrukciu cestného mosta cez rieku Váh,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Naďalej tak bude premávať päť spojov navyše, pričom tri pôjdu z Hlohovca do Leopoldova a zvyšné dva opačným smerom. V rannej špičke bude premávať spoj z Hlohovca s odchodom o 6:55 hod. a príchodom do Leopoldova o 7:00 hod. Popoludní pôjde vlak z Leopoldova o 14:34 hod. s príchodom do Hlohovca o 14:41 hod., následne súprava vyrazí z Hlohovca o 14:53 hod. s pravidelným príchodom do Leopoldova o 14:59 hod. V neskorých večerných hodinách budú rovnako zachované dva posilové spoje. Prvý má pravidelný odchod z Leopoldova o 23:06 hod. s príchodom do Hlohovca o 23:13 hod, druhý bude vyrážať z Hlohovca o 23:18 hod. s príchodom do Leopoldova o 23:25 hod.

Grafikon spojov platný od 1. júla 2022 bude zverejnený na www.hlohoveckymost.sk a www.zssk.sk.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár