Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zosnulý rapper 2Pac prvýkrát v reklame. Rozpráva dojemný príbeh

Napísal na 7. marca 2015

Zosnulý rapper 2Pac prvýkrát v reklame. Rozpráva dojemný príbeh

indexZnačka nápojov pre športovcov Powerade si do reklamy prepožičala hlas slávneho rappera 2Pac-a, ktorého zavraždili v prestrelke v roku 1996. Podľa servera Adfreak.com je to prvýkrát, čo mohli diváci počuť jeho hlas v reklame. Spolu s dojímavým príbehom by to mohlo fungovať.


Apple dá najlepšie fotky, ktoré ľudia urobili „šestkou“, na bilbordy

Značka Apple využije fotky majiteľov iPhone 6 a iPhone 6 Plus, ktoré nafotili týmto zariadením, vo svojej novej reklamnej kampani. Spoločnosť sa prehrabávala desiatkami snímok, ktoré našla voľne na webe, a vybrala tie, ktoré považovala za najkrajšie.shot-on-iphone6-3Apple_2Apple_3

Denník N „bez bulváru“ rieši sexi fotky Ficovej novej asistentky z Brejku. Ten vytiahol starý článok

asistentka2b-610x464Po boku premiéra Roberta Fica sa od marca objavuje nová asistentka. Mediálne známa bola dosiaľ len vďaka rozhovoru a šteklivým fotkám v časopise Brejk a z kalendára spoločnosti Zetor, ktorému pomáhala promovať traktory. Tému vytiahol na webe Denník N rovno v dvoch článkoch – v pondelok v príspevku Po boku premiéra Roberta Fica sa objavila nová žena a v utorok v texte Premiérova spolupracovníčka pózovala pre pánsky magazín, kde sa zameral na staršie erotické fotky modelky Márie Troškovej. V diskusiách na Facebooku sa objavila napríklad kritika, že zo strany denníka ide o „slut-shaming“ – spochybňovanie morálky a schopností ženy iba na základe jej sexuality.

Text: Veronika Buláková
Zdroj: medialne.sk