Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Z paka tajný agent!

Napísal na 28. februára 2016

Starý známy Borat sa predstaví tentokrát ako otec deviatich detí hľadajúci svojho brata. Ibaže z toho sa medzitým vykľul zabijak.

Sacha Baron Cohen, predstaviteľ Nobbyho je dozaista najšťastnejší muž z Grimsby. Má priateľku, ktorú nadovšetko miluje a neuveriteľných deväť svojich potomkov. Zdalo by sa, že mu už nič na svete nechýba, no je tu jedna vec, ktorá mu v živote chýba, a tou je jeho mladší brat Sebastian (Mark Strong). Pokúša sa ho nájsť už dlhých 28 rokov, ale bez úspechu. brothersgrimsby

Teraz však mal šťastie a Nobby svojho dávno odlúčeného brata konečne našiel. Stalo sa tak v Londýne a Nobby ani len netuší, čomu sa jeho mladší brat venuje. Sebastian je totiž zabijakom MI6. Je tým najnebezpečnejším agentom. Ich spoločné zvítanie dopadne katastrofou a Nobby samozrejme nechtiac zničí Sebastianov život. Obaja ale zistia, že svet je v ohrození. Pre Nobbyho sa tak začína veľká misia pozostávajúca zo záchrany nielen sveta, ale aj svojho brata. A k tomu, aby sa stal záchrancom mu dopomôže jeho kompletná premena z milého a zlatého blbca na skutočného tajného agenta. Ako to zvládnu a či sa im naozaj podarí odvrátiť hrozbu, to uvidíme v skutočne zaujímavom filmovom titule.

Komédia s názvom Grimsby sa uvedie v našich kinách 3. marca.

zdroje: filmpro.sk a csfd.cz