Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

YouNotUs a SERA sa spojili na novom singli s názvom I Can’t Be The Only One

Napísal na 9. februára 2024

Nemeckí producenti YouNotUs a holandská speváčka menom SERA prinášajú novú verziu hitu Call On Me z roku 2004. Singel I Can’t Be The Only One je mix populárnej melódie, tanečnej hudby a popu.

YouNotUs je duo DJov, ktorí pochádzajú z Berlína a venujú sa aj vlastnej produkcii. Vlastnými menami Tobias Bogdon a Gregor Sahm, spolupracujú s rôznymi umelcami, a ich tvorba sa niekoľkokrát dostala na prvé miesta nemeckých a rakúskych rebríčkov.

Tentokrát v spolupráci s holandskou speváčkou menom SERA, vytvorili nový singel I Can’t Be The Only One. SERA sa do pozornosti dostala vďaka virálnemu videu, v ktorom spieva cover na pieseň Dance Monkey od Tones and I. Neskôr nahrala svoje vlastné songy, ako napríklad She Kissed Me First alebo Head Held High.

Pôvodná verzia songu

Švédsky DJ Eric Prydz vytvoril legendárny hit Call On Me v roku 2004. Ten má dnes na YouTube viac ako sto miliónov zhliadnutí. Málokto však pozná pôvodnú verziu tejto piesne, s názvom Valerie, od speváka menom Steve Windwood. Tá vznikla už v roku 1982. I Can’t Be The Only One od YouNotUs a SERA je ďalšou verziou týchto songov s jej vlastným, novým nádychom.