Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Cheat Codes a Sam Feldt vytvorili novinku You Don’t Even Know Me

Napísal na 3. decembra 2023

Spolupráca epických rozmerov je tu. Elektropopové trio Cheat Codes, DJ a producent Sam Feldt predstavujú spoločný singel You Don’t Even Know Me.

Cheat Codes je americké DJ trio, ktoré sa venuje elektronickej hudbe. Preslávili sa piesňami Sex a No Promises, na ktorej spolupracoval so speváčkou Demi Lovato. Oba songy majú dnes na platforme YouTube viac ako 200 miliónov vzhliadnutí.

Sam Feldt je holandský hudobník, ktorý v roku 2015 vydal remake piesne Show Me Love od Robina Stona. Tento track sa okamžite stal hitom, a na rebríčku UK Singles Chart sa vyšplhal na štvrté miesto. Jeho ďalší singel The Devil’s Tears sa stal jedným zo Spotify top 10 virálnych trackov. Sam Feldt taktiež vytvoril charitu, ktorá sa venuje globálnemu otepľovaniu, s názvom The Heartfeldt Foundation.

You Don’t Even Know Me

Kolaborácia umelcov prišla v novembri so singlom, ktorý je nabitý energiou a dobrou tanečnou náladou. Skladbu You Don’t Even Know Me sprevádza aj vlastný vizuál, v ktorom môžeme vidieť zostrihy z koncertov jednotlivých umelcov.

„Vždy sme mali radi Sama. Od momentu, kedy sme sa pred 10 rokmi stretli, sme rozmýšľali, ako našu tvorbu spojiť a konečne sa podarilo,“ hovoria Cheat Codes. „Výsledkom je tanečný pop, ktorý dokonale mieša jedinečný sound každého z nás,“ dodáva k spolupráci Sam Feldt.

Zdroj: Tlačová správa