Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Viktor Sheen objavuje v novom albume farby. Naznačuje koniec kariéry?

Napísal na 29. októbra 2020

Viktor Sheen je späť, a to priamo vo svojej životnej forme. Sága pokračuje a všetko naznačuje tomu, že si zopakuje svoj úspech z minulého roku.

Je to už pár dní, odkedy uzrel svetlo sveta geniálny album „Barvy“. Ide o neviazané pokračovanie albumu „Černobílej svět“, ktorý obsadil popredné priečky v našej rekapitulácii najlepších rapových albumov za minulý rok.

Projekt „Barvy“ je definícia toho, ako má znieť rap v roku 2020. Je to dynamické, progresívne, atmosferické a neposlednom rade úprimné. A to je presne to, čím si nás získal. Životné výpovede, konkrétne situácie a spôsob akým to podáva je niečo neobyčajné pre mainstreamového poslucháča.

O tom, že Viktor Sheen je unikátom na rapovej scéne, svedčí aj fakt, že mu nie je ukradnutá ani vizuálna stránka. Titulná dvojskladba „Poslední přání“ je priamym dôkazom toho, že aj v našich končinách máme veľmi kvalitných umelcov a film makerov.

Viktor Sheen, vlastným menom Viktor Dundych, je 27-ročný rodák z Kazachstanu, no v súčasnosti žije v Českom meste Kladno. Na scéne pôsobí od roku 2012. Na konte má 8 hudobných projektov a ďalší je na ceste. Jeho najznámejší hit „Až na měsíc“ má na Youtube momentálne vyše 20 miliónov pozretí a stále pribúdajú.

Zdroj: Genius, Youtube, Instagram


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár