Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Viete, kde panuje jedinečná plesová atmosféra?

Napísal na 8. februára 2016

2 ples študákovTento rok sa bude konať už druhý ročník Plesu študentov Trnavy. 5. marca v priestoroch hotela Holiday Inn sa stretnú študenti zo všetkých trnavských univerzít. O tom, že je to vynikajúci ples svedčí aj fakt, že prvý ročník bol absolútne vypredaný. Mladí ľudia vedia vytvoriť celkom inú atmosféru, ktorú vyhľadávajú aj starší obyvatelia Trnavy či absolventi vysokých škôl. „Prvý ročník bol naozaj skvelý. Výborný program, krásne priestory, a najmä tá bezprostredná nálada. Nemusíte sa tam na nič hrať. Jednoducho sa len zabávate,“ hovorí o svojich pocitoch Lucia, ktorá študuje v Trnave pedagogiku na Trnavskej univerzite.

Organizátori aj tento očakávajú vysokú návštevnosť: „K dispozícii je 350 miest. Sme veľmi radi, že aj tento rok môžeme ples usporiadať v takých krásnych priestoroch, aké má v Trnave len hotel Holiday Inn, ktorý rád hostí aj takéto študentské akcie,“ povedal Martin Vanko, člen Trnavských študentov a jeden z organizátorov plesu.

„Veľmi sa teším. Minulý rok sme boli celá partia. Bavili sme sa až do rána bieleho“,spomína si Peter, ktorý študuje na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Podľa informácií bude tento rok hostí plesu opäť sprevádzať dvojica moderátorov v zložení Slávka Mázáková a Andrej Brník, ktorí vždy publikum prekvapia svojimi originálnymi vstupmi. Do tanca bude študentom hrať kapela King Shaolin, ktorú môžeme poznať aj ako dvornú kapelu speváčky Celeste Buckingham. Okrem nej vystúpi aj sólista Matej Vávra, ktorého poznáte z finálových kôl slovenského X Faktoru.

cover

 

„Určite je to najlepší ples na akom som kedy bol. A čo je dôležité, sú tam len mladí ľudia a veľa známych,“ dodáva na záver Martin, ktorý je už medzičasom absolvent Materiálovo- technologickej fakulty STU. Vstupenky na plessa objednávajú online na uvedenej internetovej adrese, vyplnením formulára. „Myslíme naozaj na všetkých, ak ste vegetarián, vegán alebo alergický na potraviny, je potrebné aby ste nás na to upovedomili, vieme vyjsť v ústrety po dohodne všetkým, ktorí to potrebujú. Dôležité pre nás je len jedno, aby sa každý z hostí zabával až do poslednej chvíle a všetci odchádzali s dobrým pocitom,“ dodáva na záver Miroslav Fulier další z organizátorov 2. Plesu študentov Trnavy.

2016_cover

 

Link na ONLINE  predaj lístkov: https://goo.gl/H7R9iC

Link na FB udalosť: https://www.facebook.com/events/556540864504001/

Link na FB Trnavskí študenti: https://www.facebook.com/trnavskistudenti

Autor: TS