Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Vianočný vysielací maratón štartuje v stredu

Napísal na 11. decembra 2018

 

 

Najkrajšie sviatky v roku trávi väčšina z nás doma s rodinou. Ale čo tak zažiť predčasné Vianoce a skorú silvestrovskú oslavu spolu so svojimi kamošmi, spolužiakmi a pedagógmi v Trnave? 

Vianočný Aetter maratón má u nás už trojročnú tradíciu. Počas pomyselného „maratónu“ budete mať možnosť prísť k nám do rádia a vychutnať si spolu s nami náš posledný celodenný teambuilding. Nebojte sa, bežať nebudeme. Iba ak by ste veľmi chceli. 😉

Vianočné štúdio Aetteru. Foto: Barbara Čierna

Vysielanie sa začína už o 9:00 a končiť budeme o polnoci. Počas celého dňa vám vďaka našim moderátorom spravodajstva neunikne žiadna dôležitá informácia. Tešiť sa môžete aj na reportáže z celého semestra. V našom štúdiu sa za mikrofónmi vystriedajú aj súčasní moderátori rádia Aetter, ktorí vám počas dňa navodia atmosféru Vianoc.

Večer sa bude u nás v Aetteri niesť v znamení Silvestra a nebude chýbať ani tradičné odratávanie do #afterparty. Tú si vzal na starosť náš rádiový DJ Madet.

Počas celého dňa budeme súťažiť o zaujímavé ceny. Aj tento rok sa môžete tešiť na to, že jednu hodinu vysielania a jedny správy nám odmoderujú naši pedagógovia. Viac informácii nájdeš v udalosti na Facebooku.