Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Vianočný televízny program: Čo sa tento rok oplatí vidieť?

Napísal na 21. decembra 2020

Či už hovoríme o Pelíškoch, Popoluške alebo Perinbabke, všetky overené klasiky ponúkajú naše televízne stanice aj tento rok. Znova stavili na overený vianočný program.

23. 12. 2020 (Streda)

Markíza začína svoj vianočný program už v stredu. V dopoludňajších hodinách ponúknu filmy Postrach Denis a Posledné Vianoce s Queen Latifah. O 17:30 odvysiela klasiku v podobe Pyšnej princeznej a v primetime o 20:30 si určite pozrite skvelé Pelíšky.

RTVS stavila v stredu na krátke domáce rozprávky, z ktorých by sme radi vypichli Rysavú jalovicu podľa predlohy Martina Kukučína. Odvysiela ju Dvojka o 20:10.

Televízia Joj začína svoj vianočný program komédiami a sitkomami. O 17:15 však odvysiela rozprávku Princezná so zlatou hviezdou, čím chce konkurovať Markíze. Vo večerných hodinách sa ale skutočný boj o diváka ešte len začne, pretože Jojka zaradí S tebou ma baví svet.

Film Pelíšky
Film Pelíšky

24. 12. 2020 (Štvrtok)

Ponuka RTVS začína už v ranných hodinách benefičným koncertom Úsmev ako dar. O 20:35 nájdete na Jednotke obľúbený fantasy film Nekonečný príbeh.

Markíza dopoludnia vsadila na detský program a odvysiela Legendárnu patriu a Šmolkov. O 15:20 si reprízu zopakujú Pelíšky, po ktorých nasleduje Perinbaba a po nej už tradične Tri oriešky pre Popolušku.

Jojka sa taktiež snaží nalákať malých divákov, pretože čo pozerá dieťa, pozerá aj celá rodina. Od rána tam bude bežať Na vlásku, Luskáčik, hraná Popoluška a Ľadové kráľovstvo. O 20:00 si môžete pozrieť Sám doma.

Film Tri oriešky pre Popolušku
Film Tri oriešky pre Popolušku

25. 12. 2020 (Piatok)

Vianočný program pokračuje na Prvý sviatok vianočný. Jednotka ponúkne o 16:20 Byl jednou jeden král a vo večerných hodinách oscarovku Forrest Gump.

Markíza ráno odvysiela Saxánu, o tretej pobeží znova Perinbaba a vo večernom primetime príde na rad aj obľúbená ruská rozprávka Mrázik. O polnoci idú znova Pelíšky.

Jojka chce prilákať divákov na psí príbeh Hačika o 11:40. Pred treťou si dá reprízu Sám doma a hneď za ním Kúzelná opatrovateľka. O 22:50 odpremiérujú komédiu Prečo práve on? so svojráznym Jamesom Francom.

Film Mrázik
Film Mrázik

26. 12. 2020 (Sobota)

Na divákov sa nezabudne ani v sobotu. Jednotka na obed zopakuje Nekonečný príbeh a o 16:15 zaradí slovenskú rozprávku Sedem zhavranelých bratov. Večer ukončí hybský zbojník Pacho.

Markizácky program sa niekomu môže zdať v tento deň chudobný. O ôsmej ráno ponúkne rozprávku O statočnom kováčovi, potom sa už bude niesť najmä v duchu repríz, vrátane Popolušky.

Jojka je na to rovnako. Zopakuje Disney rozprávky ako Luskáčik a Ľadové kráľovstvo. Príde ale aj na druhú časť Sám doma či S tebou ma baví svet. Ak ste niečo počas Štedrého večera nestihli, o nič v podstate neprídete.

Vianočný program
Film S tebou ma baví svet

31. 12. 2020 (Štvrtok)

O vianočnom programe sa dá hovoriť aj počas Silvestra. Jednotka zavŕši svoj rok tak ako každý iný. Ich večerný program začína Zlatými časmi, nasleduje Milujem Slovensko, novinka v podobe Pumpy a pred polnocou show Petra Marcina Neskoro večer.

Markíza stavila na vlastnú tvorbu. Od šiestej večera pobeží Horná Dolná, nasledujú Noviny, ktoré sa budú niesť v humornom duchu a do primetimu nasadí Dobre vedieť! a Chartshow s Adelou.

Aj Jojka chce zaujať svojou tvorbou. Podvečer pred novinovým blokom uvidíte silvestrovské Nikto nie je dokonalý a od 20:30 vás zabaví dvojdielne Inkognito a hudobná šou Všetko čo mám rád.

Relácia Chartshow
Relácia Chartshow

1. 1. 2021 (Piatok)

Nový rok začína Jednotka dopoludňajšou svätou omšou a novoročným príhovorom prezidentky. Popoludní ponúka výpravnú snímku Ben-Hur ocenenú 11 Oscarmi.

Markíza znova hľadá skôr nenáročného diváka. O 13:20 bude vysielať Z pekla šťastie, nasledované Mr. Beanom a rozprávkou Bociany. Večer dá priestor novej českej rozprávke Zakliate pierko.

Jojka pokračuje v nádielke Disney filmov. Na obed má naplánovanú Noc v múzeu a po nej Alicu v krajine zázrakov. O 20:30 sa do popredia dostane minuloročné pokračovanie Vládkyne zla s Angelinou Jolie.

Vianočný program
Vianočný programFilm Vládkyňa zla 2

Možnosti čitateľa
  1. Etels   On   7. septembra 2022 at 21:30

    Ищете положительные и негативные отзывы о Kiss New York Professional карандаш для бровей Top Brow + тушь? Маша: Обожаю-обожаю-обожаю! И всем советую) У туши необычная щеточка, за что мы прозвали ее «тараканчик». За пару движений кистью превращает обычные брови в объемные, пушистые и, не побоюсь этого слова, роскошные. Лена: Те, кто считают, что все гели для бровей одинаковые, очевидно, не пробовали Fiber Brow Gel. Фишка в щеточке. Она идеально – идеально! – укладывает волоски. Не склеивает их в одну брове-палку, а художественно распушает и надежно фиксирует в таком виде. Ищете лучшую водостойкую тушь для бровей? Перед вами — Wonder’Full Brow — идеальный продукт для ежедневного макияжа. Будьте уверены: тушь не размажется, а идеальная укладка волосков продержится 24 часа. Как выбрать подходящую тушь? Отзывы(2) Качественная декоративная косметика обволакивает исключительно волоски, при сильном нажатии мягко ложится на кожу, надежно фиксирует брови, не склеивает их и не образует комочков. При выборе лучшей туши для бровей учтите следующие параметры: http://archeriwlz653208.post-blogs.com/33838014/ Состав: Вода, пропиленгликоль, борная кислота, триэтаноламин, натрия капроил лауроил лактилат, пантенол, хлорид натрия, гидролизованная гиалуроновая кислота, экстракт листьев медвежьей ягоды, фруктан, триэтилцитрат, феноксиэтанол, метилпарабен, бутилпарабен, этилпарабен, пропилпарабен, этилгексилглицерин, бутиленгликоль, молочная кислота. Штрихкод: Поддерживаемые форматы: JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF. Ко времени Выберите страну Почему стоит купить? Доставка по всей России Настоящая проблема владельцев белых животных – это влажные пятна под глазами. Большая эстетическая проблема, особенно у выставочных собак. СОСТАВ: Инструкция Выберите страну Свежий очищающий гель легко скользит по веку и контуру глаза, мягко удаляя даже самую стойкую тушь. 2. Тканевой салфеткой (подходит для чувствительного типа кожи): Максимальный размер: 8 МБ. 2. Тканевой салфеткой (подходит для чувствительного типа кожи):

  2. enconna   On   22. novembra 2022 at 10:24

    All human normal and fibrotic tissue samples were obtained from UCSF Interstitial Lung Disease Blood and Tissue Repository and are classified as Non identifiable Otherwise Discarded Human Tissues, for which no consent IRB approval is required clomid canada pharmacy Tumor cells expressing these receptors may be stimulated by circulating estrogen or progesterone

  3. Ovelvewap   On   9. decembra 2022 at 17:24

    Patients who are HER2 negative but have PIK3CA mutated advanced or metastatic breast cancer could be treated by the new PIK3 inhibitor alpelisib Piqray in combination with fulvestrant tamoxifen gynecomastia before and after Urine samples will be obtained with the index tumor in place marker lesion, and after completion of treatment, at the time of definitive transurethral resection of the index tumor, as part of the standard clinical care of these patients, and at the discretion of the surgeon for assessment of urinary cytology