Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Vianočný televízny program: Čo sa tento rok oplatí vidieť?

Napísal na 21. decembra 2020

Či už hovoríme o Pelíškoch, Popoluške alebo Perinbabke, všetky overené klasiky ponúkajú naše televízne stanice aj tento rok. Znova stavili na overený vianočný program.

23. 12. 2020 (Streda)

Markíza začína svoj vianočný program už v stredu. V dopoludňajších hodinách ponúknu filmy Postrach Denis a Posledné Vianoce s Queen Latifah. O 17:30 odvysiela klasiku v podobe Pyšnej princeznej a v primetime o 20:30 si určite pozrite skvelé Pelíšky.

RTVS stavila v stredu na krátke domáce rozprávky, z ktorých by sme radi vypichli Rysavú jalovicu podľa predlohy Martina Kukučína. Odvysiela ju Dvojka o 20:10.

Televízia Joj začína svoj vianočný program komédiami a sitkomami. O 17:15 však odvysiela rozprávku Princezná so zlatou hviezdou, čím chce konkurovať Markíze. Vo večerných hodinách sa ale skutočný boj o diváka ešte len začne, pretože Jojka zaradí S tebou ma baví svet.

Film Pelíšky
Film Pelíšky

24. 12. 2020 (Štvrtok)

Ponuka RTVS začína už v ranných hodinách benefičným koncertom Úsmev ako dar. O 20:35 nájdete na Jednotke obľúbený fantasy film Nekonečný príbeh.

Markíza dopoludnia vsadila na detský program a odvysiela Legendárnu patriu a Šmolkov. O 15:20 si reprízu zopakujú Pelíšky, po ktorých nasleduje Perinbaba a po nej už tradične Tri oriešky pre Popolušku.

Jojka sa taktiež snaží nalákať malých divákov, pretože čo pozerá dieťa, pozerá aj celá rodina. Od rána tam bude bežať Na vlásku, Luskáčik, hraná Popoluška a Ľadové kráľovstvo. O 20:00 si môžete pozrieť Sám doma.

Film Tri oriešky pre Popolušku
Film Tri oriešky pre Popolušku

25. 12. 2020 (Piatok)

Vianočný program pokračuje na Prvý sviatok vianočný. Jednotka ponúkne o 16:20 Byl jednou jeden král a vo večerných hodinách oscarovku Forrest Gump.

Markíza ráno odvysiela Saxánu, o tretej pobeží znova Perinbaba a vo večernom primetime príde na rad aj obľúbená ruská rozprávka Mrázik. O polnoci idú znova Pelíšky.

Jojka chce prilákať divákov na psí príbeh Hačika o 11:40. Pred treťou si dá reprízu Sám doma a hneď za ním Kúzelná opatrovateľka. O 22:50 odpremiérujú komédiu Prečo práve on? so svojráznym Jamesom Francom.

Film Mrázik
Film Mrázik

26. 12. 2020 (Sobota)

Na divákov sa nezabudne ani v sobotu. Jednotka na obed zopakuje Nekonečný príbeh a o 16:15 zaradí slovenskú rozprávku Sedem zhavranelých bratov. Večer ukončí hybský zbojník Pacho.

Markizácky program sa niekomu môže zdať v tento deň chudobný. O ôsmej ráno ponúkne rozprávku O statočnom kováčovi, potom sa už bude niesť najmä v duchu repríz, vrátane Popolušky.

Jojka je na to rovnako. Zopakuje Disney rozprávky ako Luskáčik a Ľadové kráľovstvo. Príde ale aj na druhú časť Sám doma či S tebou ma baví svet. Ak ste niečo počas Štedrého večera nestihli, o nič v podstate neprídete.

Vianočný program
Film S tebou ma baví svet

31. 12. 2020 (Štvrtok)

O vianočnom programe sa dá hovoriť aj počas Silvestra. Jednotka zavŕši svoj rok tak ako každý iný. Ich večerný program začína Zlatými časmi, nasleduje Milujem Slovensko, novinka v podobe Pumpy a pred polnocou show Petra Marcina Neskoro večer.

Markíza stavila na vlastnú tvorbu. Od šiestej večera pobeží Horná Dolná, nasledujú Noviny, ktoré sa budú niesť v humornom duchu a do primetimu nasadí Dobre vedieť! a Chartshow s Adelou.

Aj Jojka chce zaujať svojou tvorbou. Podvečer pred novinovým blokom uvidíte silvestrovské Nikto nie je dokonalý a od 20:30 vás zabaví dvojdielne Inkognito a hudobná šou Všetko čo mám rád.

Relácia Chartshow
Relácia Chartshow

1. 1. 2021 (Piatok)

Nový rok začína Jednotka dopoludňajšou svätou omšou a novoročným príhovorom prezidentky. Popoludní ponúka výpravnú snímku Ben-Hur ocenenú 11 Oscarmi.

Markíza znova hľadá skôr nenáročného diváka. O 13:20 bude vysielať Z pekla šťastie, nasledované Mr. Beanom a rozprávkou Bociany. Večer dá priestor novej českej rozprávke Zakliate pierko.

Jojka pokračuje v nádielke Disney filmov. Na obed má naplánovanú Noc v múzeu a po nej Alicu v krajine zázrakov. O 20:30 sa do popredia dostane minuloročné pokračovanie Vládkyne zla s Angelinou Jolie.

Vianočný program
Vianočný programFilm Vládkyňa zla 2

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár