Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Omrzela vás klasika? Toto sú vianočné piesne roku 2020
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Omrzela vás klasika? Toto sú vianočné piesne roku 2020

Napísal na 21. decembra 2020

Spríjemnite si zimné obdobie novými vianočnými skladbami. Prinášame vám vianočné piesne roku 2020 od Jonas Brothers, Gwen Stefani, Kelly Clarkson a mnoho ďalších.

Počúvate klasické vianočné skladby od Josha Grobana, Mariah Carey alebo dokonca od Wham!? Niektorí umelci prišli s novými sviatočnými singlami, ktoré si v tomto roku môžete pridať do svojho vianočného playlistu. Veríme, že všetky vianočné piesne roku 2020 obohatia tohtoročné Vianoce.

1. Take Me Home For Christmas – Dan + Shay

V polovici novembra vydalo toto duo svoju prvú vianočnú pieseň a už sa dostáva na prvé priečky hitparád. Na videu je Shay Mooney, jeho manželka Hannah a ich dvaja synovia, ktorí sedia pred domom s červenými dverami, zatiaľ čo Dan Smyers, jeho manželka Abby a ich psy sedia pred zelenými. Verte nám, stojí za to, vypočuť si túto skladbu.

2. December Baby (album) – JoJo

Ako druhú novinku predstavujeme pieseň, ale aj samotný album December Baby. Na vianočný album od JoJo sme čakali odvtedy, čo minulý rok vydala song The Christmas Song. S albumom December Baby nás však speváčka milo prekvapila. Pieseň počas sviatkov príjemne odzrkadľuje vianočné prianie o láske, strate, ale aj o nádeji. Čo sa týka singlu December Baby, ten vás prenesie späť do Vianoc, kedy ste boli dieťaťom.

3. Cuddle Up, Cozy Down Christmas – Dolly Parton, Michael Bublé

Obaja umelci sú známi svojimi vianočnými melódiami. Tentokrát však predstavujú song Cuddle Up, Cozy Down Christmas. K piesni predstavili klip vo forme animovaného videa s tematikou dovolenky, ktorý obsahuje animovanú verziu speváčky Dolly Parton a speváka Michaela Bublého v lyžiarskom stredisku Holly Dolly. Nalaďte sa na prázdniny, vypočujte si skladbu a pozrite si nové animované video.

4. I Need You Christmas (album) – Jonas Brothers

Či už ste vášnivým fanúšikom tria, alebo nie, toto je hit, ktorý si určite nenechajte ujsť. Jonas Brothers predstavili album a skladbu I Need YOU Christmas. Čo týmto názvom však chceli povedať? Text piesne vznikol hlavne kvôli pandemickej situácií, pretože mnoho ľudí obmedzilo kontakt s priateľmi a rodinou a podľa nich by sme mali byť stále v kruhu svojich blízkych.

5. My Gift (album) – Carrie Underwood

Carrie Underwood vydala taktiež vianočný album, ktorý je pre nás veľkým darčekom. Ako uviedol Fox News, album My Gift je jej prvým vianočným albumom.

6. Here This Christmas – Gwen Stefani

Nezaostáva ani známa americká speváčka Gwen Stefani, ktorá zabodovala s novým vianočným songom. Pieseň určite okorení váš vianočný playlist. Stefani nahrala klip v spolupráci s Ryanom Tedderom – spevákom skupiny One Republic. Video ponúka možnosť nahliadnuť do zákulisia toho, ako vznikala skladba. Aby mu dodali trochu sezónnej príchute, do klipu pridali digitálny sneh.

7. Lit This Year – Florida Georgia Line

Country duo Florida Georgia Line šíri tento rok tzv. prázdninové povzbudenie svojim debutovým slávnostným singlom Lit This Year. Ak sa chcete zasmiať, tak ste na správnom mieste.

8. How Could This Be Christmas? – Mandy Moore

Vďaka upokojujúcemu hlasu Mandy Moore budete chcieť počuť túto pieseň každý deň až do Vianoc. Táto krásna skladba nie je však jedinou, ktorú speváčka vydala v tomto sviatočnom období. Moore tiež vydala song s názvom It’s the Most Wonderful Time of the Year.

9. All I Want For Christmas Is You – Kelly Clarkson

Medzi ďalšie vianočné piesne roku 2020 patrí aj táto skladba. Nejedná sa o cover hitu All I Want For Christmas is You, ktorý naspievala speváčka Mariah Carey, ale ide o cover od hudobnej skupiny Vince Vance & The Valiants. Kelly Clarkson túto pieseň opäť oživila.

10. Amazing Grace – Pentatonix

Ako poslednú skladbu prinášame Amazing Grace od hudobnej skupiny Pentatonix. Skladba sa nachádza na ich šiestom sviatočnom albume We Need a Little Christmas, ktorý vyšiel 13. novembra tohto roku.

Zdroje: Ksat, Popculture, Celebmix, Liveforlivemusic, Elle, Deseret, Rollingstone, Soundslikenashville, Billboard

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár