Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Filmové Vianoce: 6 tipov na (nielen) nové trháky

Napísal na 23. decembra 2020

Stále neviete, čo si pozrieť na Vianoce? Ak vám vadí, že sa vianočné filmy každý rok opakujú, pozrite si týchto šesť originálnych tipov.

1. Pán Jangle a vianočné dobrodružstvo

V spojení muzikálu a fantasy sa ukrýva jedinečná vianočná atmosféra. Pútavý príbeh o výrobcovi hračiek, ktorého kedysi zradil jeho najbližší pomocník, vás chytí za srdce. Film je plný prekvapení, dobrodružstva, nádeje i radosti, ktorý počas Vianoc na obrazovkách nesmie chýbať.

2. Last Christmas

Síce sa tento film môže zdať ako naivný romantický slaďák, no plakať pri ňom určite nebudete. Hlavná postava Kate je doslova presvedčená, že je magnetom na zlé rozhodnutia a flegmaticky si pláva životom. Po stretnutí so záhadným Tomom ani netuší, čo všetko sa tým zmení.

3. Ako Grinch ukradol Vianoce

Legenda o Grinchovi nepatrí medzi najnovšie, ale prívlastok originálna jej stále patrí. Jim Carrey v hlavnej úlohe Grincha komicky útočí na materiálne hodnoty v období Vianoc. Grinch Vianoce nenávidí, až kým sa neobjaví odhodlaná Cindy, ktorá otvorí oči i ľuďom okolo.

4. Holidate

Hovorí sa, že na Vianoce by nemal byť nikto sám. To je ale bežná vec pre mladých a nezadaných. Dvaja z nich už majú po krk trávenia sviatkov osamote. Dohodnú sa, že si cez sviatky budú robiť nezáväzný doprovod. Čo by sa mohlo pokaziť?

5. Let It Snow

Knihu o troch vianočných príbehoch snáď pozná každý, no dokáže jej konkurovať sfilmovaná verzia? V meste sa strhne snehová búrka, ktorá nečakane ovplyvní vzťahy a budúcnosť niekoľkých sredoškolákov. Trochu kontroverzná komédia plná romantiky si určite zaslúži šancu.

6. Chaos na Vianoce

Vianoce spoločne – to je heslo rodiny Cooperovcov. Komédia plná trapasov, nepodarených situácií a rodinnej idylky. Nie je to však vždy také jednoduché, ako by sme chceli. Chaos na Vianoce reflektuje náš nie vždy vydarený čas sviatkov a poukazuje na to najdôležitejšie počas Vianoc.

Zdroj: YouTube


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár