Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nenechajte nášho kapra odplávať s vašou vianočnou výhrou a zapojte sa do súťaže

Napísal na 5. decembra 2021

Presne na Mikuláša, 6. decembra 2021, štartuje na Rádiu Aetter súťaž vianočný kapor, v ktorom môžete hrať o skvelé ceny.

Zapojiť sa do súťaže môžete prostredníctvom registračného formulára.

Aj tento rok k nám priplával vianočný kapor, ktorý so sebou priniesol skvelé ceny, o ktoré môžete súťažiť. Od 6. decembra 2021 do 24. decembra 2021 bude v Rádiu Aetter prebiehať súťaž.

Prvý týždeň odštartujeme dvomi poukážkami v hodnote 50 eur do podnikov Vodáreň Craft Bistro a do podniku Prengo Craft Bistro. Výhercovia si môžu vybrať, v ktorej z týchto dvoch prevádzok využijú poukážky. Zapojte sa s nami do súťaže a ak vyhráte, môžete sa tešiť na bohatú ponuku čerstvého pečiva, remeselných pív či lahodnú kávu.

vianočná súťaž rádia aetter

V druhý týždeň si zasúťažíme s Divadlom Jána Palárika v Trnave. Od 13. decembra môžete súťažiť o tri vstupenky pre dve osoby na predstavenie podľa vašich predstáv a platného divadelného repertóra.

vianočná súťaž rádia aetter

Počas posledného týždňa budeme súťažiť o trojmesačnú permanentku vo fitness centre FIT UP! Trnava v hodnote 100 eur. Pevné telo môžete mať aj vďaka našej súťaži, pretože, viete, ako to chodí. Po novom roku bývajú fitness centrá preplnené, vďaka novoročným predsavzatiam, čo vás môže odradiť, no ak už budete mať v rukách voľné vstupy na tri mesiace, bola by škoda nechať sa odradiť.

vianočná súťaž rádia aetter

Poďte s nami súťažiť a nenechajte nášho kapra odplávať s vašou vianočnou výhrou. Pre viac informácii počúvajte Rádio Aetter na 107,2 FM.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *