Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

5 tipov na valentínske darčeky pre mužov, ktoré ich potešia

Napísal na 6. februára 2023

Tento článok bol vytvorený v spolupráci s Increaseo.

Hovorí sa, že mužov potešia len praktické darčeky. Takéto generalizované tvrdenie v nás vyvoláva podobné pocity, ako keď niekto povie, že každá žena túži po šperkoch. Napriek tomu vám teraz prinášame päť tipov na valentínske darčeky pre mužov, ktoré im vyčarujú úsmev na tvári.

1. Elektronika vždy poteší

Predstavte si jeho už existujúcu zásobu mašiniek a šikovných výmyslov sveta. Je tam niečo pokazené? Spomínal, že niektorý z týchto predmetov si zaslúži výmenu? A čo obohatenie zbierky o nové kusy, nejaký ten upgrade? Ten, kto hľadá, nájde, takže skúste opatrne preskúmať jeho kolekciu elektronických pokladov a nebráňte sa ani konzultácii s odborníkmi, napríklad predajcami v elektropredajniach.

valentínske darčeky pre mužov
Poraďte sa s odborníkmi na techniku, čo by sa mohlo pozdávať vašej polovičke. Zdroj: Freepik.com

2. To, čo ešte nikto nemá

Hovorí sa, že najlepší valentínsky darček pre muža je niečo, čo ešte nikto nemá. Valentín je ideálna príležitosť na prejavenie citov. Určite vám pomôže, ak sa rozhodnete stavať na nejakej jeho záľube, ktorej sa ale nemôže dostatočne venovať. Napríklad, ak miluje objavovanie nových krajín, ale nemá čas cestovať, určite by ho potešila nejaká unikátna mapa. To, či bude hravá stieracia alebo elegantná korková, závisí už len od toho, aké sú jeho preferencie v prevedení. Tieto produkty a ďalšie podobné originálne darčeky môžete nájsť na Balabim.sk, dokonca za skutočne dostupné ceny.

3. Špeci víno a pivo

Popozerajte sa v miestnych vinárstvach, prečítajte si charakteristiky jednotlivých odrôd či ročníkov a všímajte si aj balenie. Hľadajte poklady aj v pivovaroch, možno narazíte na limitované edície alebo vzácne druhy, ktoré si obdarovaný odloží na špeciálne príležitosti. 

Pivo a víno sa môžu premeniť na unikátne darčeky aj vtedy, ak ich darujte aj s nejakými vychytávkami, napríklad serióznym prevzdušňovačom vína alebo vtipným otváračom.

valentínske darčeky pre mužov
Možno sa vám podarí nájsť špeciálnu odrodu vína či piva, ktorá sa hodí na špeciálne príležitosti. Zdroj: Freepik.com

4. Valentínske darčeky pre mužov v podobe zdravia

Darujte mu silu, ale namiesto činiek či strojov na cvičenie to môže byť niečo, čo zaberie menej miesta, zvyšuje energiu a poteší aj tých, ktorí šport vôbec nemajú radi. Tento darček nemá nič spoločné s cvičením. Ide o výživové doplnky. Ak navštívite napríklad stránku GSklub.sk, uvidíte, že ponuka vitamínov, minerálov a rôznych iných doplnkov je skutočne zaujímavá. U tohto predajcu si navyše prečítate aj podrobné informácie o fungovaní jednotlivých doplnkov. Namiesto voňavého balíčka zázrakov proti vráskam mu radšej spravte radosť vitamínom E alebo koenzýmom Q10.

valentínske darčeky pre mužov
Sila sa neskrýva len v činkách, ale aj vo vitamínoch. Zdroj: Freepik.com

5. Niečo, čo ho vystihuje

Jednou z najatraktívnejších vlastností u muža je, keď má zmysel pre humor a vie sa zasmiať aj sám na sebe. Vtipný darček môže v sebe dokonca skrývať odkaz: „TY si vtipný“. Valentín je tiež čas na spoločné aktivity vo dvojici, preto sa pokojne pri výbere darčeka odviažte a nechajte pôsobiť svoju fantáziu.

Označené ako

Možnosti čitateľa
  1. vorbelutr ioperbir   On   3. marca 2023 at 21:01

    After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *