Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Úprimná spoveď Tones and I. V novej piesni aj o tom, že sláva je náročná a mení jej život

Napísal na 25. marca 2020

Austrálska speváčka Tones and I vydala dve nové piesne, ktoré nesú názvy Bad Child a Can´t Be Happy All the Time. Počas tvorby nových songov momentálne koncertuje po Európe.

Vychádzajúcej hviezde Tones and I sa darí. Vlastným menom Toni Watson, zožala úspech s albumom The Kids Are Coming, ktorý vydala ešte v auguste minulého roka. Prvým hitom, ktorý zverejnila, bol Never Seen the Rain. Ten však aj napriek chytľavej melódii neprerazil tak, ako jej nasledujúci hit Dance Monkey, ktorý mladú speváčku preslávil. Na jej prvom albume však môžete nájsť aj piesne ako Colourblind či Jimmy.

Tones and I nie je len speváčkou, ale i skladateľkou. Dve nové piesne, ktoré zverejnila ešte minulý týždeň, majú diametrálne odlišný zvuk. V piesni Can´t Be Happy All the Time, ponúkla fanúšikom svoje srdce ako na dlani. Toni tvrdí, že v songu spieva o zmenách v živote, ktoré sláva prináša, ale rovnako aj o tom, aké je náročné byť slávnou.

Bad Child je naopak rytmická skladba a skladateľke je žánrovo viac podobná. Vždy som chcela napísať pieseň z pohľadu niekoho iného. Pri piesni Bad Child som tak spravila po prvý raz,“ hovorí speváčka. K obidvom piesňam, ktoré zverejnila pred týždňom, vydala aj animované videoklipy.

Mladá Austrálčanka je momentálne na európskom turné. Vzhľadom na súčasnú situáciu ohľadom koronavírusu, sa jej koncert zrušil v Poľsku, avšak v susednom Rakúsku má vystúpiť už 26. marca. Americkú časť turné by mala zahájiť v polovici apríla v americkom meste Milwaukee.

Zdroj: musicfeeds.com.au


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com