Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Univerzita sv. Cyrila a Metoda bude opäť hostiť Medziuniverzitný futbalový turnaj O pohár rektora UCM

Napísal na 7. mája 2015

11198603_1073758442638339_1640787001_nUž štvrtý ročník celoslovenského turnaja O pohár rektora UCM sa tento rok uskutoční v pondelok 19. mája od 07.45 v areáli AŠK Slávia v Trnave. 

Od skorého rána sa na ihriskách stretnú tímy z celého Slovenska, ktoré dávajú tomuto turnaju punc neoficiálnych univerzitných majstrovstiev. Unikátny projekt organizátorov z Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave pod záštitou rektora Jozefa Matúša sa teší priazni už tradičných účastníkov z TU v Košiciach, Selyeho univerzity v Komárne, TU vo Zvolene, ktorí sú pravidelnými hosťami na našej univerzitnej pôde. K projektu sa však každý rok pridávajú ďalšie a ďalšie univerzity, preto stále silnie myšlienka oficiálnych Univerzitných Majstrovstiev Slovenska.

UCM sa v tohtoročnej edícii konečne dočká silného spoločného výberu všetkých fakúlt, na čom ako veľkému futbalovému fanúšikovi veľmi záležalo práve rektorovi UCM. Finále Medziuniverzitného futbalového turnaja O pohár rektora UCM je na programe krátko po 15tej hodine a pevne veríme, že kvalitní futbalisti, o ktorých na slovenských vysokých školách nie je núdza, budú lákadlom pre čo najväčšie množstvo divákov.  Tí, ktorí priamo nezasiahnú do bojov na ihrisku sa samozrejme nudiť nebudú a je pre nich zabookovaná príjemná atmosféra, sprievodný program a pekné počasie (bez garancie, podľa Iľka).

Pre všetky potrebné informácie sledujte facebook https://www.facebook.com/futbalVS a hľadajte plagáty na vašich fakultách.