Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Trnavskí študenti sa nahodia do gala. Najväčšia párty semestra je opäť tu

Napísal na 25. októbra 2019

Zabudnime spoločne na školu a poďme sa baviť! Beánia trnavských univerzít otvorí svoje brány 11.novembra v Mestskej športovej hale. Všetci párty študenti z Univerzity sv. Cyrila a Metoda, z Trnavskej univerzity a z Materiálovo-technologickej fakulty STU sa stretnú pod jednou strechou a vytvoria zábavu na, ktorú len tak ľahko nezabudneš.

Beániu otvorí známa slovenská skupina talentovaných chalanov INEKAFE. Prevedú nás svojou Ružovou záhradou, pomedzi to si pochutnáme na Kašovitých jedlách a vrátime sa aj k Spomienkam na budúcnosť. Na konci nám ohlásia Záverečnú a my sa budeme pýtať Prečo je to tak? Nielen tieto, ale aj mnohé ďalšie hity sa budú šíriť publikom.

Hit Ružová záhrada má už 8 rokov.

Večer nám prinesie aj kúsok východného Slovenska. Vystúpi energická skupina Helenine oči. Kombinácie metalu, ska, reggae, folku a rocku dostanú celú halu do varu. Západniari sa možno miestami v texte stratia, keďže skupina má niekoľko skladieb v prešovskom dialekte. Do rytmu si zaskáčeme spolu s Ferim či Mariannou v štýle Hoja hop. Prešovčania nám ukážu, ako to chodí na východniarskej Žúrke a v utorok sa v škole rozhodne budeš cítiť ako na Nedeľnej chvíľke poézie.


Hoja hop hoja hop heja heja hej rup!

Od modernejšej hudby si odbehneme aj k tradičným ľudovkám. Tie nám príde predstaviť ľudová kapela Michala Moravčíka, ktorú tvoria študenti z konzervátorií a VŠMU. Počas folklórnej zábavy si zaspomíname aj na legendu Karla Gotta či dáme Zbohom lipovej lyžke.

Zahráme si aj na ľudovú nôtu!

Po polnoci sa to bude niesť v rytme elektro tanečnej hudby. Nebude chýbať jeden z najlepších Dj na Slovensku. Dj EKG láme rekordy, jeho fanklub neustále rastie a mladí ľudia ho milujú. O skvelú zábavu sa postará aj DJ Elsy a Martin Cehelsky, ktorí patria tiež medzi jednotky vo svojom obore.

DJ EKG to minulý rok poriadne roztočil! Zdroj: Facebook/ Trnavskí študenti

Beánia je čas, kedy slečny zo skríň vylovia tie najkrajšie šaty, aké nájdu. Chalani si nacvičia, ako sa viaže kravata či motýlik. Nenechaj si ujsť jedinečnú párty!

Trnavskí študenti sa vedia baviť! Zdroj: Facebook/ Trnavskí študenti

Všetky dôležité informácie nájdeš aj na facebooku.

Jeden predpredaj lístkov sa už síce skončil, ale stále máš možnosť kúpiť si ten svoj. 4.11.-7.11.druhá vlna lístkov za 15 eur.

Cena lístka na mieste ISIC 17€ | bez ISICU 19€

Zdroj: Facebook, YouTube


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár