Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Trnavskí kriminalisti zadržali drogového recidivistu

Napísal na 12. februára 2022

TRNAVA. Trnavskí kriminalisti 11. februára 2022 ráno vykonali akciu a 41 ročného muža zadržali na jednej z ulíc, v okrajovej časti Trnavy.

Policajti zasiahli na parkovisku v momente, keď muž sedel v aute. Počas akcie sa im podarilo zaistiť plastové vrecko s veľkým množstvom svetlo ružovej kryštalickej látky. Tá mala byť odovzdaná ďalším osobám. Podľa výsledkov expertízy išlo o metamfetamín. Z tohto množstva by sa dalo vyrobiť takmer 1000 jednorazových dávok drogy, v hodnote viac ako 5000 eur. Policajti následne vykonali aj domové prehliadky, počas ktorých zaistili viaceré predmety súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. V súvislosti s týmto prípadom naďalej preverujú aj ďalšie osoby.

Vrecko s metamfetamínom

Vyšetrovateľ obvinil muža z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Zároveň podal návrh na jeho väzobné stíhanie. Vzhľadom k tomu, že muž už bol za drogy v minulosti právoplatne odsúdený, si môže, v prípade dokázania viny, posedieť vo väzení 10 až 15 rokov.

Zdroj: TS


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *Pokračovať v čítaní

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com