Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Tri Tvorivé Tvory prinesú svoje fóry do Trnavy!

Napísal na 19. novembra 2013

trite_post_tt_5TRNAVA. Divadelno-improvizačná skupina so slabosťou pre situačný humor 3T príde do Kina Hviezda. V stredu 20. novembra pripraví jedinečné predstavenie, ktoré bude mať premiéru a derniéru zároveň. Diváci budú svedkami predstavenia, počas ktorého 3T, tak ako každý večer, improvizuje na témy a podnety divákov.

Jedinečné javiskové vystúpenie tvoria Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano Staško vtipnými replikami, ktoré odvážne dopĺňajú pohybovými a hudobnými improvizáciami. „Rozumieme si aj pohľadom či tušením myšlienkového pochodu kolegu, ktorý je za bežných okolností ťažko predvídateľný. Celá naša improvizácia je o tom – tu a teraz,“ hovorí Stano Staško. 3T tvoria predstavenia spolu s divákmi, ktorí sa tak dostávajú do role „režiséra“. „Inšpiruje nás práve tá téma, ktorú si vytiahneme. Na oblasti tém sa dopredu nepripravujeme. A na tom je super práve adrenalín, ktorý vzniká na javisku,“ prezrádza tajomstvo ich divadelnej kuchyne.

Predstavenie trvá približne 90 minúť a skladá sa z viacerých sketchov (zvyčajne z troch), na ktoré sa Tri Tvorivé Tvory pripravujú asi 3 minúty. Tri Tvorivé Tvory alebo  3T vznikli v decembri 2004 v Žiline, ale improvizácii sa venujú už od roku 1997. Vystupovali nielen v Žiline, ale aj v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Martine, Liptovskom Mikuláši, Zvolene či Olomouci. Pre ich vystúpenia je príznačný adrenalín, ktorý si radi užívajú.

Štart: 20:30 hod.

Vstup: 5€ (v predpredaji v Kine Hviezda alebo na mieste)


Pokračovať v čítaní