Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Beauty trendy na rok 2023: Zabodujte s výraznými perami či lookom v štýle vampy glamour

Napísal na 14. januára 2023

Tento článok bol pôvodne uverejnený v online magazíne Hashtag.

Make-up sa stal súčasťou každého, kto chce dobre vyzerať. Každý rok sa menia trendy, a preto sme pre vás zozbierali tie najnovšie a najpopulárnejšie inšpirácie na líčenie na rok 2023.

Nový rok so sebou prináša nový začiatok takmer pre všetko. Ak chcete skúšať nové veci aj v oblasti líčenia, pozrite si aktuálne beauty trendy. Dávate prednosť prirodzenému make-upu, výraznej farbe pier alebo chcete, aby vaše oči pôsobili tajomnejšie? Na rok 2023 vám ponúkame niekoľko perfektných tipov, ktoré musíte vyskúšať.

Vampy glamour

Tento rok určite stavte na tmavý rúž. Či už ide o romantický bordový odtieň alebo tmavý gotický, výber je iba na vás. Pri tomto líčení je potrebné najprv obkresliť pery ceruzkou, aby vznikol dokonalý tvar, až potom aplikovať samotný rúž. A nemusíte sa báť ani kombinácie s výrazným líčením očí.

trendy 2023
Tmavým rúžom tento rok určite zažiarite. Zdroj: pinterest.com

Dymové líčenie je späť

Ak chcete docieliť tajomný vzhľad očí, zabudnite na dokonalosť. Naneste ceruzku pozdĺž vnútorného okraja očí a pomocou štetca alebo prsta ju rozotrite na viečka aj líniu pod očami. Takzvané sadzovité líčenie sa stanú veľkým hitom beauty trendov na rok 2023.

trendy 2023
Do módy sa vracia aj dymové líčenie. Zdroj: pinterest.com

Draped blush

V tomto roku určite nezabudnite ani na lícenku. Tentokrát sa bude nosiť viditeľnejšia a na rôzne spôsoby, či už ako obrysová, šikmá alebo v tvare C – od spánkov až po najvyšší bod lícnej kosti. Určite sa v tomto smere oplatí vyskúšať spôsob, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Najprirodzenejšie vyzerá na tvári krémová lícenka, ktorá dodáva svieži začervenaný vzhľad.

trendy 2023
Lícenka vám pomôže vyzerať prirodzenejšie a sviežejšie. Zdroj: pinterest.com

Výrazné pery

Po dlhom čase neutrálnych odtieňov sú opäť štýlové výrazné odtiene. Siahnite napríklad po takých sýtych farbách, ako je odtieň čiernych ríbezlí alebo nádych žiarivých pomarančov. Nezabudnite výrazné pery kombinovať s množstvom maskary na vyváženie vzhľadu.

trendy 2023
Pre tých, ktorí milujú rúže, je tento trend ako stvorený. Zdroj: pinterest.com

Wet look

Túto sezónu nechajte matné farby v zásuvke a namiesto toho stavte na sérové základy a tekuté rozjasňovače. Ak chcete docieliť efekt žiarivej pokožky, uprednostnite krémové, tekuté a lesklé prípravky, ktoré nevytvárajú matný efekt. Medzi žiarivou a mastnou pleťou je však tenká hranica, preto musíte byť v tomto smere opatrné.

rozjasňovač
Rozjasňovačom v tomto roku nemusíte šetriť. Zdroj: pinterest.com

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár