Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Toto bude záporná postava najnovšieho Rýchlo a zbesilo!

Napísal na 10. apríla 2016

Prvá informácia o ôsmom filme obľúbenej autíčkarskej série je tu. Filmová akčná chuťovka plná najrýchlejších štvorkolesových tátošov jazdiacich na dusíkové bomby pribrala do svojich radov ďalšie zvučné meno. hqdefault

Približne rok pred uvedením premiéry Rýchlo a zbesilo 8 sa objavila informácia o zápornej postave v tomto filme. Teraz by mali zbystriť svoju pozornosť všetci verní fanúšikovia tejto úspešnej filmovej chuťovky. Tvorcovia série Rýchlo a zbesilo (Fast and Furious) sa totiž rozhodli, že v najnovšom, a to už v ôsmom pokračovaní stvárni zápornú postavu žena. Negatívnej úlohy sa zhostí atraktívna blondína Charlize Theron (Astronautova žena, Lúpež po taliansky, 24 hodín, Snehulienka a lovec).

Filmy Fast and Furious posledné roky vyťahovali zvučné mená Charlize-Theron-Photography(Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell). Inak tomu nebude ani v tomto prípade. Sympatická herečka má za sebou už niekoľko filmových úloh. V minulom roku napríklad zabodovala a výborne sekundovala Tomovi Hardymu v snímke Mad Max: Zbesilá cesta. Tam stvárnila ženu, ktorá verila, že cesta k prežitiu vedie cez nehostinnú púšť naspäť do krajiny, v ktorej vyrastala.

Premiéra Furious 8 je naplánovaná 14. apríla 2017.

zdroj: filmy.kinema.sk