Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

TOP 5 slovenských rapových skladieb za rok 2018

Napísal na 29. decembra 2018

Máš rád slovenský rap? Pripravili sme si pre teba rebríček tých najzaujímavejších a najlepších rapových skladieb, ktoré vyšli v uplynulom roku.


Na Slovensku máme veľa skvelých raperov, ktorí neustále vydávajú nové albumy alebo samostatné pesničky. Každý má svoj vlastný štýl, každý sa od toho druhého niečim odlišuje. Vybrali sme tie najlepšie za posledný rok.


1.EGO ft. HAHA CREW & YZOMANDIAS – Flexim Ako Gott /prod. Dalyb

Ego vydal tento rok dlho očakávaný album s názvom Precendes, na ktorom sa fanúšikom najviac páčila pesnička Flexim Ako Gott s hosťami z Haha Crew a YZOMANDIAS.

2. Nerieš – Stále sme len deti

Chalani z Nerieš tento rok vydali album s názvom Animal, ktorý je plný skvelých pesničiek. Ich štýl je jedinečný, vďaka čomu si vytvorili na Slovensku pevnú fanúšikovskú základňu. Z albumu sa najviac uchytila pesnička Stále sme len deti a na Youtube dosiahla viac ako 2,1 mil. zhliadnutí.

3. MOMO – Milovaný Nenávidený (prod. Pryor Music)

Momo, ktorého veľa ľudí a ani raperov nemá rado pre jeho konflikty s inými rapermi vydal tento rok album s názvom Milovaný Nenávidený. O Momovi ale veľa ľudí hovorí, že má najlepšie texty a že sa na neho nikto zo slovenskej scény nechytá. V tejto skladbe, ktorá vyšla len nedávno, rapuje o tom, že ľutuje, že napísal vôbec niekedy prvú báseň.

4. GLEB : ZOO – AUDIKNIHA

Gleb, ktorý sa na slovenskej scéne taktiež líši svojím štýlom ako chalani z Nerieš vydal tento rok skladbu s názvom AUDIOKNIHA, ktorá patrí medzi najlepšie slovenské skladby tento rok. Na Youtube dosiahla viac ako 2,4 mil. zhliadnutí.

5. ROYAL – Separ ft. Strapo ft. Čis T /prod. SpecialBeatz

Separ, Strapo a Čis T odviedli naozaj skvelú prácu, klobúk dole. Na Youtube dosiahla skladba ROYAL viac ako 2,2 mil zhliadnutí za necelé 2 mesiace.

Zdroje: Youtube, Facebook