Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Vráťte sa do detstva. Tom a Jerry budú vo filme

Napísal na 5. januára 2021

Animované postavičky Tom a Jerry sa čoskoro vrátia na televízne obrazovky, tentokrát si spolu zahrajú vo filme. Film vyjde už tento rok.

Tom a Jerry budú vo filme. Snímku vydá spoločnosť Warner Bros 5. marca 2021. Pôvodne však mal vyjsť v decembri minulého roku, ale kvôli pandemickej situácií sa vydanie filmu predĺžilo. Po uvedení na trh pôjde o prvý film, v ktorom sa objavia postavy Toma a Jerryho za posledných 16 rokov, po filme Karate Guard z roku 2005.

Plán na natočenie hraného filmu Toma a Jerryho oznámili v roku 2009 po tom, ako film Alvin a Chipmunkovia zožal úspech. Film mal produkovať Dan Lin podľa scenára Erica Gravninga.

V októbri 2018 však spoločnosť oznámila, že hraný / animovaný film Tom a Jerry bude režírovať filmový režisér Tim Story pre Warner Bros. S natáčaním začali v roku 2019.

Producent Christopher DeFaria dokončil natáčanie pred vypnutím priemyslu uprostred pandémie COVID-19. Animačné služby poskytla spoločnosť Framestore.

Zdroj: Youtube

Kocúra Toma a myšiaka Jerryho nadaboval Frank Welker. Vo filme si zahrajú aj herci Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Colin Jost, Ken Jeong, Rob Delaney a Pallavi Sharda.

Hlavnou postavou v tomto filme bude Kayla, ktorú stvárni americká herečka a modelka Chloë Grace Moretz. Tá svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 2004 ako sedemročná a o rok neskôr bola prvýkrát nominovaná na Young Artist Award za horor 3:15 Zomrieš! 

Kayla pracuje v hoteli a spojila sa s kocúrom Tomom, aby jej otravný myšiak Jerry nezničil dôležitú udalosť. No kvôli nejasným okolnostiam sa nakoniec bude musieť spojiť s kocúrom, ale aj myšiakom proti jej bláznivému šéfovi.

Sklamanie na sociálnych sieťach

Film Tom a Jerry má na Twitteri vytvorený aj oficiálny účet, na ktorom má aktuálne 15, 2-tisíc sledujúcich.

Fanúšikovia však nie sú z nového trailera nadšení a na sociálnych sieťach vyjadrujú sklamanie. Podľa ich názoru trailer vôbec nevyzerá dobre. Necháme sa však prekvapiť a počkáme si na vydanie filmu.

Zdroje: Noizz

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár