Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Seriál Tiny Pretty Things z baletného prostredia vás očarí a nepustí

Napísal na 11. decembra 2020

Čitatelia prirovnávajú knihu k spojeniu filmu Black Swan a seriálu Pretty Little Liars. Na Netflixe čoskoro uvidíte seriál Tiny Pretty Things, ktorý nakrútili podľa knižnej predlohy.

Príbeh sa odohráva v prestížnej baletnej škole v Chicagu. Hlavnými postavami sú tri dievčatá, Bette – bezchybná baletka, June – perfekcionistka, ktorá stojí v tieni svojej sestry a Gigi – nováčik, ktorému sa ušli hlavné roly vo všetkých predstaveniach.

Kniha zožala celosvetový úspech a ešte tento rok si môžeme pozrieť seriál Tiny Pretty Things na streamovacej platforme Netflix. Premiéra je naplánovaná na 14. decembra 2020.

Študentka Cassie Shoreová spadla zo strechy a jej prípad riešila polícia. Neprišlo sa však na to, čo sa skutočne stalo a kto môže za jej smrť. Zdá sa však, že každý niečo vie, čo by mohlo ovplyvniť priebeh vyšetrovania alebo ho ešte viac zamotať.

Ani jeden z tanečníkov však netúži byť odsúdený za vraždu, preto sa radšej skrývajú nielen za intrigy, klamstvá a klebety, ale aj za drahé autá, oblečenie a šperky.

Jedna z hlavných predstaviteliek postupne zisťuje, že hoci študuje na prestížnej akadémii plnej talentovaných tanečníkov a renomovaných učiteľov, za týmto všetkým sa skrýva veľa mrazivých a nepekných tajomstiev, ktoré by mohli rozvrátiť celú školu a zničiť jej reputáciu. Čím dlhšie zostáva, tým viac horších príbehov sa dozvedá a riskuje, až kým aj jej nezačne hroziť smrť.

Baletná škola nie je len o tanci a krásnych šatách. Niekedy je za peknou obálkou škaredý príbeh. Seriál Tiny Pretty Things je toho dôkazom.
Hlavná hrdinka postupne odkrýva tajomstvá akadémie, až kým jej nezačne ísť o život. Zdroj: Netflix

Občas platí, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Režisér a autorky knižnej predlohy spojili krásu, jemnosť baletu a nebezpečné tajomstvá do jedného. Tak vznikol seriál Tiny Pretty Things, ktorý vás chytí a nepustí, až kým neodhalíte, čo sa stalo a kto je za všetko zodpovedný.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár