Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

The Pussycat Dolls predstavili vzrušujúci videoklip. Sú zase späť?

Napísal na 24. marca 2020

V novom klipe dievčatá predvádzajú erotický tanec a jedinečné vokály. Oznámili dokonca aj anglické turné.

React je prvý singel, ktorý dievčatá po desiatich rokoch pustili von. Poslednou piesňou bola do teraz Hush Hush; Hush Hush z roku 2009. V aktuálnom pulzujúcom elektropopovom prekvapení dievčatá spievajú o stagnujúcom a turbulentnom vzťahu. The Pussycat Dolls v texte hovoria o tom, že chcú silnejšiu reakciu a vzrušenie od svojho milenca.

Podľa textu je zrejmé, že sa im nepáči, keď na ich nevhodné správanie partner nereaguje a keď sa tvári, že sa nič nedeje. Lezie im na nervy poslušnosť, ktorú im muži preukazujú. Jediným problémom skrátka je, že občas vo vzťahu potrebujú trochu drámy. Klip samozrejme obohatili o svoje vychýrené tanečné kreácie. Môžete tak vidieť tanec so stoličkami či s vodou.

Pripomeňme si minulosť

The Pussycat Dolls vznikli v roku 1995 ako výlučne tanečná skupina. Prelom nastal v roku 2003, kedy začali pôsobiť aj ako spevácka zostava. Fungovali v zostave Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Carmit Bachar, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Ashley Roberts. Medzi najvýznamnejšie piesne z ich produkcie patrí Don’t Cha, When I Grow Up či Buttons, ktorú vytvorili v spolupráci so Snoop Dogg-om.

https://www.instagram.com/p/B9jtp0gJVV9/?utm_source=ig_web_copy_link

Svoj veľký comeback dievčatá potvrdili počas vystúpenia na finále britského X Factoru, kde okrem úryvkov starších hitov predstavili aj novú skladbu React. Pätica dievčat v rozhovore pre britské rádio Heart potvrdila, že nahrávajú nové piesne a pripravujú aj koncertné turné po Britských ostrovoch. Jediná z pôvodnej šestice, ktorá na pódiu chýbala, bola Melody Thornton. Ta sa necíti na návrat The Pussycat Dolls, no dievčatá jej podľa portálu hudba.zoznam.sk nechávajú dvere otvorené.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com