Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

The Pussycat Dolls predstavili vzrušujúci videoklip. Sú zase späť?

Napísal na 24. marca 2020

V novom klipe dievčatá predvádzajú erotický tanec a jedinečné vokály. Oznámili dokonca aj anglické turné.

React je prvý singel, ktorý dievčatá po desiatich rokoch pustili von. Poslednou piesňou bola do teraz Hush Hush; Hush Hush z roku 2009. V aktuálnom pulzujúcom elektropopovom prekvapení dievčatá spievajú o stagnujúcom a turbulentnom vzťahu. The Pussycat Dolls v texte hovoria o tom, že chcú silnejšiu reakciu a vzrušenie od svojho milenca.

Podľa textu je zrejmé, že sa im nepáči, keď na ich nevhodné správanie partner nereaguje a keď sa tvári, že sa nič nedeje. Lezie im na nervy poslušnosť, ktorú im muži preukazujú. Jediným problémom skrátka je, že občas vo vzťahu potrebujú trochu drámy. Klip samozrejme obohatili o svoje vychýrené tanečné kreácie. Môžete tak vidieť tanec so stoličkami či s vodou.

Pripomeňme si minulosť

The Pussycat Dolls vznikli v roku 1995 ako výlučne tanečná skupina. Prelom nastal v roku 2003, kedy začali pôsobiť aj ako spevácka zostava. Fungovali v zostave Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Carmit Bachar, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Ashley Roberts. Medzi najvýznamnejšie piesne z ich produkcie patrí Don’t Cha, When I Grow Up či Buttons, ktorú vytvorili v spolupráci so Snoop Dogg-om.

https://www.instagram.com/p/B9jtp0gJVV9/?utm_source=ig_web_copy_link

Svoj veľký comeback dievčatá potvrdili počas vystúpenia na finále britského X Factoru, kde okrem úryvkov starších hitov predstavili aj novú skladbu React. Pätica dievčat v rozhovore pre britské rádio Heart potvrdila, že nahrávajú nové piesne a pripravujú aj koncertné turné po Britských ostrovoch. Jediná z pôvodnej šestice, ktorá na pódiu chýbala, bola Melody Thornton. Ta sa necíti na návrat The Pussycat Dolls, no dievčatá jej podľa portálu hudba.zoznam.sk nechávajú dvere otvorené.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár