Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Televízia Joj prichádza s novým seriálom Jenny

Napísal na 5. marca 2020

Hlavnej hrdinke Jenny sa v priebehu niekoľkých hodín pretočí život o 180 stupňov, keď jej lekári diagnostikujú rakovinu. Nejde však len o boj s chorobou.

Televízia JOJ sa inšpirovala kanadským seriálom Jenny. Nápad spracovať tento seriál do slovenskej verzie spadá pod režiséra Petra Begányia. Ten je tvorcom napríklad aj slovenského seriálu Naši, 1890 alebo Semafor.

V seriáli si zahrali známe osobnosti, ako napríklad Ján Koleník, Táňa Pauhofová či Zuzana Kronerová. Hlavnú postavu stvárnila Barbora Očenášová. Počas nakrúcania niektorí herci radikálne zmenili svoj imidž. Simon Štubniak a Barbora Očanášova si dokonca vyskúšali, aké je to prísť o vlasy.

Aj napriek vážnej chorobe sa dá bojovať. Zdroj: mediahub.sk

Hlavnou myšlienkou je, že aj napriek vážnej chorobe sa dá bojovať. Ako podotkla Televízia Joj: ,,Boj v tomto prípade neznamená len vyliečiť sa. Jenny napriek chorobe bojuje o prvú lásku, jej otec o lásku po smrti ženy, ostatné postavy sa bijú za svoje sny. Seriál nie je depresívny ani plný hnevu či ukazovania prstom. Všetci si uvedomujú, že to je len jedno zo štádií. Tie ďalšie so sebou prinášajú nádej a poznanie, že to najdôležitejšie, čo v živote máme a dôvod, prečo sa oplatí žiť, je láska a rodina.”

Zdroj: joj.sk, slovakwoman.sk

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár