Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Machine Gun Kelly prichádza okrem songu a videoklipu aj s novým filmom

Napísal na 8. decembra 2022

Spevák Machine Gun Kelly si tento rok zahral v ďalšom filme. V novembri prišiel tiež aj s novým songom a videoklipom, ktorým odkazuje práve na film Taurus.

Americký spevák Colson Baker, ktorý vystupuje pod menom Machine Gun Kelly, vydal koncom novembra nový song spolu s videoklipom. Okrem toho pod jeho dohľadom vznikol aj polo-autobiografický film, v ktorom si zahral sám spevák. Machine Gun Kelly v úlohe Cola priblížil svet zákulisia hudobníka a temné stránky, ktoré toto postavenie sprevádzajú. Song a aj film nazval spevák rovnako, a to Taurus.

Nová tvorba

Machine Gun Kelly znova vytvoril originálne dielo. Song odkazuje na jeho najnovší film, kde si zahral hlavnú úlohu. V songu, rovnako ako aj vo filme, spevák rozpráva o boji, ktorý prežíva vo svojom vnútri. Fanúšikom približuje trápenie sprevádzajúce ho počas jeho hudobnej kariéry, no aj mimo nej.

Taurus od Machine Gun Kelly podrobne opisuje jednotlivé pocity umelca, od úzkosti a depresií, až po nádej. Fanúšikovia ale tvrdia, že po viacerých posluchoch pieseň pôsobí viac nádejne a povzbudzujúco, ako na ten prvý raz. Tiež sú toho názoru, že celé dielo utvrdzuje a podčiarkuje kariéru speváka a presne opisuje momenty jeho života.

K novému dielu Machine Gun Kelly vytvoril aj videoklip, v ktorom sa nachádzajú aj snímky z filmu a celým dielom odkazuje práve naň. Všetky momenty sú veľmi dynamické, tajomné, no zároveň aj tmavé a plné pesimistickej nálady. Jednotlivé snímky sú natočené tak, aby presne opisovali jeho pocity a zároveň, aby nasledovali aj text. Spevák je na celé dielo veľmi hrdý a dokonca povedal, že sa ním pomaly vracia znova k rapovej tvorbe.

Taurus

Film Taurus bol v povedomí už začiatkom roka, ale ku divákom a do kín sa dielo dostalo až na jeseň, konkrétne v strede novembra. Už z názvu vyplýva, že spevák je narodený v znamení býka a rozpráva práve o jeho živote, no nie však presne. Taurus od Machine Gun Kelly, v ktorom si zahrali obaja speváci z piesne Taurus, je polo-autobiografiou samotného speváka.

Okrem týchto dvoch spevákov sa podieľali na tvorbe aj iné známe mená. Jedným z nich je napríklad snúbenica hudobníka Megan Fox, ktorá stvárnila postavu Mae. Ďalšou známou tvárou je aj raper Tione Jayden Merritt, ktorého fanúšikovia poznajú aj pod menom Lil Tjay.

Oficiálny plagát k filmu Taurus, kde mal spevák Machine Gun Kelly hlavnú úlohu. Zdroj: digit.in

Dielo ukazuje pocity Cola počas jeho života, v ktorom žije v dvoch svetoch – hudobnom a rodinnom. Tie sa snaží prepojiť, aby sa venoval obom naraz, no do toho sa pripája úzkosť, depresie, neustále klesajúca nálada a k tomu aj závislosti. Ako samotnú skladbu Taurus, aj toto dielo opisujú diváci ako skutočne silné a plné emócií. Umelec si týmto dielom získal skutočne srdcia mnohých, a to dokonca aj kritikov.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár