Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Polčasovú šou Super Bowlu 2021 ovládne The Weeknd

Napísal na 17. novembra 2020

Americká National Football League, potvrdila účasť známeho kanadského speváka na jednej z najsledovanejších športových udalostí roka.

The Weeknd, ktorý nedávno prišiel s kontroverzným klipom, vystrieda Shakiru a Jennifer Lopez, ktoré vystúpili na tohtoročnej polčasovej šou Super Bowlu. Tento rok ju videlo 104 miliónov ľudí.

the weeknd ILU
Zdroj: YouTube

Spevák sa vyjadril, že mu bude cťou vystúpiť na tejto prestížnej akcii. „Všetci vyrastáme na vystúpeniach Super Bowlu a interpret môže len snívať o tom, že sa tam raz ocitne na pódiu, “ povedal The Weeknd.

Polčasová šou Super Bowlu je pre svetových interpretov jedna z najlukratívnejších možností prezentovať svoju hudbu. Super Bowl už hostil hviezdy ako Prince-a, Madonnu, Lady Gagu, Michaela Jacksona alebo Beyoncé. Najbližší sa bude konať 7. februára 2021 na štadióne Raymond James v Tampa Bay na Floride.

Všetci vyrastáme na vystúpeniach Super Bowlu a interpret môže len snívať o tom, že sa tam raz ocitne na pódiu.

The Weeknd, vlastným menom Abel Makkonen Tesfaye, má 30 rokov a svojimi pesničkami boduje v hitparádach na oboch stranách Atlantiku. Za svoju kariéru už získal 3 ocenenia Grammy, a to dvakrát v kategórii najlepší urban contemporary album a jedenkrát v kategórii najlepšie R&B vystúpenie.

Zdroj: bbc.com, refresher.sk, genius.com, imdb.com

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár