Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Jamajčan Masego vydal krátke melodické EP s názvom Studying Abroad

Napísal na 20. novembra 2020

Spevák, producent a multi-inštrumentalista Masego je späť. Jeho nové EP Studying Abroad je neviazaným pokračovaním debutového albumu Lady Lady z roku 2018.

Letné tropické melódie v úplne inom štýle na aký sme boli u mladého Jamajčana zvyknutí. Masego sa od roku 2018 výrazne posunul. Nielen v hudbe, ale aj v osobnom živote a je to poznať. Svoj legendárny pas z klipu Tadow vymenil za elektroniku a sú z toho úderné elektronické beaty doplnené o melodické inštrumentálne linky.

Týchto šesť skladieb je opisom toho, čo posledné dva roky žil. Vypredané kluby a festivaly po celom svete, hudba a ženy. Ako sám vraví: „Aj keď je úžasné si zahrať vonku basket s dobrými kamošmi, nikdy s nimi nebudeš riešiť to, ako sa reálne máš a čo ťa trápi. Aj keď otcovský vzor je u mužov to najdôležitejšie, stále sú tu ženy, ktoré ťa budú ovplyvňovať a meniť celý život.“

Studying Abroad je na hudobnej scéne niečo unikátne. Taký cit a lásku k hudbe, aký môžeme zažiť na tomto hudobnom počine, je až omamujúci. Saxofónu nieje nikdy veľa. Presne tejto myšlienky sa Masego držal, no a my sme z toho viac než nadšení.

Zdroj: Youtube, Spotify, Instagram


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár