Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Študenti sa opäť spájajú, tentokrát elegantne

Napísal na 4. februára 2015

90c3b69c4f.fTRNAVA. Prvý, veľkolepý a hlavne spoločný! Presne taký bude 1.ročník Plesu študentov Trnavy. Predposledná februárová sobota sa v trnavskom hoteli Holiday Inn bude niesť naozaj v honosnom štýle.  Svoje saká a nádherné róby oprášia spoločne študenti Univerzity sv. cyrila a Metoda, študenti Trnavskej univerzity ale aj študenti z Materiálovo-techonologickej fakulty STU.

Nápad spojiť trnavskú akademickú pôdu a budovať tak vzťahy študentov medzi univerzitami v Trnave vznikol v hlave doktorandov a študentov z UCM, keď spolu zorganizovali prvú spoločnú beániu v roku 2013 v trnavskej športovej hale. ,,Už spoločná beánia bola pre všetkých neuveriteľným zážitkom, tak sme si tento rok povedali, že prečo nespraviť spoločneaj takú veľkú spoločenskú udalosť akou je ples., hovorí Andrej Brník, doktorand UCM.

Luxusné priestory trnavského hotela Holiday Inn, skvelá hudba, prípitok, predjedlo, hlavné jedlo a bohatá tombola. To všetko za študentskú cenu 25 EUR. „Tento veľký spoločný ples organizujeme po prvýkrát, a veríme, že vypáli správnym smerom. Bude to nezabudnuteľná udalosť tohto roka, a dúfame, že sa u trnavských študentov stretne s pozitívnym ohlasom.”, dodal Andrej.

Lístky na prvý Ples študentov Trnavy si môžu študenti zakúpiť v priestoroch svojej univerzity už čoskoro v predpredaji alebo ONLINE cez Facebook udalosti. Dress code nie je špeciálne definovanýa tak môžu všetci plesajúci popustiť uzdu svojej fantázie a prísť v akomkoľvek spoločenskom oblečení. Ples je kapacitou obmedzený pre 400 ľudí, a tak dlho neváhajte a pozvite svoju partnerku alebo partnera na spoločenskú udalosť tejto zimy.

Vidíme sa 21.02.2015 v hoteli Holiday Inn.

7f3c4963b0.f

 Autor: PR správa