Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Študenti pozor, prichádza Festival Kariéry!

Napísal na 30. januára 2015

ddSi študent alebo absolvent vysokej školy? Nevieš, čo budeš v živote robiť a v akej práci sa môžeš uplatniť? Nenechaj svoj osud náhode, pretože existuje riešenie! Prichádza jubilejný 20. ročník Festivalu Kariéry – Národné dni kariéry, ktorý je pod taktovkou organizácie AIESEC. Podujatie sa uskutoční 18.-19. marca 2015 v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave.

Tohtoročný Festival Kariéry sa bude premiérovo konať pod záštitou prezidenta Andreja Kisku, čo svedčí o výbornej povesti podujatia. Projektová manažérka Zuzana Rišková spomína prínos festivalu pre študentov a absolventov: ,,Našou víziou je vytvoriť festival práce pre každého študenta a absolventa VŠ, ktorý si chce nájsť prácu, zažiť skutočný „edutainment“ (education + entertainment) a rozšíriť svoj network. Chceme sa čo najviac priblížiť našim rovesníkom, a preto sme si pripravili tzv. zábavno-náučný zážitok. V rámci neho budú návštevníci môcť vďaka interaktívnym testom zistiť, čo chcú v živote robiť, čo všetko ich práca bude zahŕňať a budú si môcť vybrať z ponuky rôznych zamestnávateľov. Okrem iného ponúkame aj inšpiratívne príbehy ľudí,  ktorí rozbiehajú alebo rozbehli biznis a, samozrejme, aj prednášky iných obdivuhodnýh ľudí na rôzne témy.“

foto na ndk 1Súčasťou festivalu bude tridsaťpäť firiem s rôznym zameraním, od medzinárodných korporácií cez slovenské, medzi ktorými sa predstavia aj také značky ako Avon či ZSE (Západoslovenská energetika a.s.). Novinkou okrúhleho ročníka budú takzvané start-upy a okrem toho vám spríjemnia čas talentovaní rozprávači. Andrej Mikula prezradí ako ovládať čas s podtitulom Rozdeľuj a Panuj. Janette Šimková sa zameria na prácu s potenciálom a nakoniec Juraj Kováč odprezentuje návod – Ako začať s holou *iťou!

Organizátori podujatia sľubujú, že okrem veľkého množstva pracovných možností bude akcia prebiehať v zábavnom duchu. Súčasťou budú rôzne súťaže, možnosť občerstvenia a záverečná afterparty, ktorá sa bude konať v Bare pod starým Dunajom. ,,Aby to nebolo vždy len o práci, ale aj o zábave, určite nebude chýbať súťaž o lákavé ceny, taktiež voľno-časové aktivity ako spoločné fotenie sa, konzumácia skvelého jedla a účasť na afterparty. Tešíme sa na teba,“ dodala na záver Rišková.

Ide o ideálne miesto pre ľudí, ktorí sa chcú zabaviť a spolu s tým si otvoriť nové pracovné obzory. Viac informácií o podujatí nájdete na: www.ndk.sk, alebo www.facebook.com/FestivalKariery

Autor: Patrik Mitas

Zdroj: PR správa


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com