Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Spoznaj Salzburg, Štrasburg a navštív Európsky parlament

Napísal na 20. marca 2019

Už od 24. marca máš možnosť vyraziť na nezabudnuteľný výlet so svojimi spolužiakmi. Naša univerzita si pre teba pripravila zaujímavé dobrodružstvo v Salzburgu a Štrasburgu.

Celý výlet začne v Trnave v ranných hodinách, kde sa autobusom prevezieš do Salzburgu. Hneď v prvý deň sa môžeš tešiť na prehliadku mesta. V neskorých večerných hodinách sa už ocitneš v Štrasburgu.

V októbri si študenti výlet užili. Zdroj: TS.

V Štrasburgu stráviš tri dni plné zábavy a získaš aj nové vedomosti. Ubytuješ sa v 2 a 3 posteľových apartmánoch „City Residence Access Strasbourg“, ktoré sa nachádzajú priamo v centre mesta.

Dva dni máš príležitosť spoznávať krásy mesta spojené s voľným programom. Na tretí deň sa budeš vzdelávať trošku viac. Čakajú na teba diskusie a briefingy o práci a celkovej úlohe EÚ. Taktiež ťa neminie ani návšteva rokovacej sály Európskeho parlamentu.

Hromadu zážitkov z týchto zaujímavých miest si môžeš zakúpiť za 115€. V cene je zahrnuté ubytovanie, doprava, parkovné, spoločná večera v Salzburgu a 6x lístok na osobu na MHD v Štrasburgu.

Ak máš záujem neváhaj napísať na e-mail: marcel.vysocky@ucm.sk

Zdroj: TS


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár


Pokračovať v čítaní