Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Spojenie, ktoré si zamilujete. Majself a Martin Císar vás prevedú krásnymi kútmi sveta

Napísal na 9. októbra 2019

Majself priniesol na hudobný trh nadupanú novinku s názvom Nečakám. Pieseň doplnil zamatový hlas Martina Císara.

Raper Majself sa rozbehol dobrým smerom a znovu potvrdil svoje kvality.
Spevácke duo má už jednu spoluprácu za sebou a po predchádzajúcom úspechu vsadili na istotu. Aj táto kolaborácia sa im jednoznačne vydarila.

Tak táto pecka ťa dostane!

Videoklip sa nakrúcal nie len v Rakúsku, ale aj vo vzdialenej Amerike, a to konkrétne v Bostone. Režisér hudobného diela poukázal na famózne miesta vo svete a vytvorili vizuál, ktorý stojí za zhliadnutie. Spev dodáva celkovému dielu poriadny šmrnc. Pieseň je pohladením na dušu a razom si ju zamilujete. Veď, uznajte sami!

Po dvoch rokoch prišiel Majself aj s novým albumom. Ten nesie meno po jeho manželke Júlií, a práve kvôli tomu zvolil názov Romeo a Julia. September ukončil mladý raper veľkolepo. Odštartoval turné po Slovensku a odskočí si aj do susedných Čiech.

Zdroj: Facebook, YouTube, Instagram


Možnosti čitateľa
  1. vorbelutr ioperbir   On   4. marca 2023 at 9:59

    Have you ever considered publishing an e-book or guest authoring on other blogs? I have a blog based on the same subjects you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my readers would value your work. If you are even remotely interested, feel free to send me an email.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný.