Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Sophie and the Giants priniesli novinku We Own The Night

Napísal na 13. septembra 2022

Mladá anglická skupina Sophie and the Giants si na svoje konto pripísala ďalšiu rytmickú pieseň s názvom We Own The Night. Ide o novinku, ktorá roztancuje všetkých milovníkov zábav.

Veselá pieseň We Own The Night je plná euforickej radosti. Dostane vás chytľavým beatom a nákazlivými synťákmi až tak, že sa zrazu ocitnete na tanečnom parkete a budete mať chuť pretancovať celú noc.

Ako sama speváčka skupiny Sophie Scottová povedala: Singel je o nezabudnuteľných nociach vonku s kamarátmi. We Own The Night je o dobrých časoch, kedy nám nezáležalo na ničom inom, len na jedinom momente.“

Aby svoje slová speváčka potvrdila, ku piesni We Own The Night vytvorili tanečný videoklip, ktorý vám vráti spomienky na teenage roky. Párty, mladí ľudia a skutočná zábava, táto kombinácia rozhodne zdvihne zo stoličky viacerých milovníkov zábavy.

Skupina Sophie and the Giants má už na konte populárnu pieseň s názvom Hypnotized. Zdroj: Tlačová správa

Mladá skupina má na svojom konte aj populárnu pieseň Hypnotized, ktorá má takmer dva roky. Rovnaký úspech zožala aj pieseň Right Now, ktorá vyšla o niečo neskôr. Mladým anglickým muzikantom sa songy naozaj vydaria a inak to nie je ani tejto pri novinke We Own The Night.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár