Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Smolenice pre Ukrajinu

Napísal na 4. apríla 2022

SMOLENICE. KC Smolenice – Smolenický zámok a obec Smolenice v spolupráci s OZ Karpatoš Vás v druhý aprílový víkend 9. – 10.4. 2022 od 10:00 do 17:00 pozývajú na podujatie Smolenice pre Ukrajinu.

Na čarokrásnom Smolenickom zámku bude záujemcov čakať bohatý program pre malých aj veľkých. Na nádvorí Vás privítajú rozprávkové bytosti, s ktorými si budete môcť zahrať mnohé zábavné hry. Útrobami zámku Vás zasa prevedie samotný staviteľ gróf Jozef Pálffy spolu so svojou drahou manželkou Luciou. A ak sa toho o Pálffyovcoch a prestavbe zámku budete chcieť dozvedieť viac, máme pre Vás pripravenú aj pátraciu hru Po stopách dávnej minulosti, v ktorej musíte vylúštiť starobylé heslo rodu Pálffyovcov. Tešiť sa môžete aj na pletenie korbáčov, rozmanité občerstvenie, Včelovinu a mnohé iné.

Vstupenky na podujatie a prehliadky si môžete zakúpiť len na mieste a v hotovosti.

Výťažok z podujatia poputuje na transparentný účet ZMOS zriadený na pomoc samosprávam v zvládaní humanitárnej pomoci občanom Ukrajiny.

Na základe aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, je návštevník povinný mať v interiéri zámku nasadený respirátor, prípadne rúško.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár