Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Slovenská superstar ADONXS vydal svoj druhý song

Napísal na 3. septembra 2022

Víťaz československej Superstar 2021 Adam Pavlovčin, ktorý vystupuje pod menom ADONXS, vydal druhý song. K piesni vyšiel aj videoklip, ktoré označujú fanúšikovia ako dielo prvotriedne prepracované a plné emócií.

Hviezda Superstar Adam Pavlovčin alebo ADONXS vydal po štyroch mesiacoch novú skladbu a k nej aj vynikajúci videoklip. Po jeho prvej úspešnej skladbe Moving On, ADONXS vydal druhý song s názvom Game. Nová skladba vyšla 19. augusta a získala si hneď tisícky priaznivcov. Ako samotnú pieseň tak aj snímky naplnil emóciami, pestrosťou a hlavne energiou, ktorá chytí za srdcia mnohých poslucháčov.

Prepracovaný videoklip

Na nových snímkach pracovali desiatky ľudí a výsledok rozhodne stojí za to. Celý Adamov videoklip je ako vystrihnutý z Hollywoodu, najmä pre prvotriedne spracovanie a skvelý výber. Či už ide o svetlo, kulisy a kostýmy, ľudí alebo emócie, všetko spolu dokonalo ladí. Celý štýl a kostýmy tvorcovia zladili do 80-tych rokov, čo celkovému vzhľadu dodáva ešte viac na unikátnosti.

Okrem množstva skvelých hercov či produkcie sa na songu podieľal aj Dave Kutch z tímu The Mastering Palace. Dave Kutch je aj mastering inžinierom speváka The Weeknd a mnohých iných veľkých mien z hudobnej scény. O réžiu celého tohto diela sa postaral Jiří Horenský, ktorý režíroval aj Adamove snímky k piesni Moving On. S nimi plánuje umelec aj ďalšiu spoluprácu na skladbách v jeho nadchádzajúcom albume.

Ku videoklipu doladil svoj hlas a zdôraznil myšlienku celého diela

K snímkam doladil aj text, ktorému vďaka Adamovej výbornej angličtine dal songu tú správnu atmosféru. Vďaka jeho pobytu a štúdiu v Anglicku má skvelú výslovnosť, čím patrí do menšiny slovenských tvorcov, ktorí plánujú vydávať piesne len v angličtine. Text skladby je skôr pochmúrnejší ale celková energia singlu je v tanečnom a energickom rytme.

ADONXS v novom videoklipe pre skladbu Game
ADONXS v novom videoklipe pre skladbu Game. Zdroj: YouTube.com

Odhliadnuc od vzhľadu má celý song Game aj hlbokú myšlienku, ktorú chcel Adam ukázať, či už prostredníctvom klipu alebo aj textom. To sa Adamovi rozhodne podarilo a množstvo fanúšikov sa tak často pri počúvaní skladby aj zamyslí.

„Game je pre mňa hra, ktorú väčšina z nás hrá v každodennom živote. Je to hra, v ktorej sa umelec ocitne, keď vstúpi do sveta showbiznisu. Časť sa vyskytne aj v partnerskom a intímnom živote. Veľmi ľahko sa stávame bábikou pre niekoho a je náročné nájsť hranicu medzi tým, čo chceme a tým, čo od nás vyžaduje okolie,“ povedal Adam o novej piesni.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár