Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aetteráci sa tretíkrát naladili do vianočnej nálady

Napísal na 12. decembra 2018

Naše Rádio Aetter v minulom roku začalo tradíciu celodenného vianočného maratónu. Jeho prvé pokračovanie sa tento rok opäť nieslo vo vianočnom duchu. Ak si nás nestíhal ladiť, prinášame ti jeho priebeh tu! 

O 20:10 sme zakončili náš druhý maratón a zároveň tretie vianočné vysielanie rádia Aetter. Nestihol si nás? Nevešaj hlavu! Na štedrý deň vysielame reprízu maratónu!

19:00 Aetter servis prvýkrát s Bibi Krejčiovou.

18:50 Prváčka Katka Rendošová prvýkrát za mikrofónom ako redaktorka. Vo svojej rubrike predstavila vianočné tradície z celého sveta. 

18:25 Marika Tisoňová a Danko Szmolniczky si pripravili vysielanie plné vianočných zvykov a tradícií.

18:15 Tím doktora Brníka si pripravil cover piesne Najkrajšie Vianoce.

18:00 Aetter servis si túto hodinu vzala na starosť Veronika Sasíková. Naladená do vianočnej atmosféry prišla správne vystrojená, v santovskej čiapke!

17:47 V ďalšom zo vstupov prodekanky Minárikovej sme zistili, že doktor Solík pôsobil v speváckom zbore spolu s ďalšími pedagógmi FMK, medzi ktorými zaznelo aj meno doktorky Bezákovej. Do roku 2019 verí v lepšiu súdržnosť vzťahov na našej fakulte, v inovácie mnohých eventov a publikácií. Pani prodekanka s pánom doktorom odhalili, čomu sa venujú pedagógovia počas sviatkov – príprava na skúškové obdobie, príprava budúcich konferencií, či nové čísla publikácií patria k aktivitám, ktoré sem zaradili.

17:37 Doktorka Mináriková predstavila svojho hosťa, tímového hráča, spoľahlivého kolegu doktora Martina Solíka. Kto by bol doňho povedal, že medzi jeho televíznych favoritov patrí seriál Dva a pol chlapa. Medzi jeho zvyky na Vianoce patrí tradičné prerezanie jablka pre šťastie v Novom roku, a na štedrovečernom stole u Solíkovcov nesmú chýbať sladkovodné ryby.

17:10 Prodekanka Mináriková zahájila svoje dnešné špeciálne vysielanie. V úvode zaspomínala na svoj prvý rok v Trnave v porovnaním s dneškom a teasovala jej budúceho hosťa. 

17:00 Sedemnásta hodina predstavila ďalšiu posilu Aetter servisu Lukáša Sivého.

16:38  Od nováčika Emy sme dostali dobré tipy na vianočné darčeky. Najlepšie sú tie, ktoré darujeme od srdca, najlepšie ručne a pracne vyrobené!

16:22 Marika Tisoňová a jej tím si pripravili cover vianočnej koledy Rockin‘ Around The Christmas Tree!

16:10 Nasledujúcu hodinu si pre nás Kika Laceková pripravila vysielanie plné vecí, ktoré ľudí dokážu počas sviatkov ,,nasrdiť“.

16:00 Servis má túto hodinu na starosti Betí Kanderová!

15:10 Naša Timea pokračuje v poobednom vysielaní prinesie prespievané vianočné hitovky. Vedel si, že najznámejšia vianočná pieseň Tichá noc vznikla úplnou náhodou?

14:10 Ľubica Mircom si do svojho vysielania pozvali hostku Dášu Mendelovú z katedry marketingovej komunikácie.

13:10 Poobedné vysielanie odštartovala Terka Škorupová. Ako prekonať stres z blížiacich sa sviatkov a nezblázniť sa počas nich? Odpoveď nájdeme v nasledujúcej hodinke. 

12:30 Ako počas sviatkov nepribrať? To je otázka, na ktorú nám odpovie naša Lucka Gajdošová. Zároveň vítame aj novú posilu do Aetter servisu, Lauru Palkovičovú!

12:00 Prvýkrát sa nám spoza mikrofónu v Aetteri prihovorila Natália Pilátová. Jej prvý Aetter servis má tak úspešne za sebou!

11:50 Pán doktor želá všetkým študentom čo najmenej potrebných výhovoriek a veľa šťastia do nového roka!

11:40 Ďalším hosťom vo Vikinej šou je vedúci FMK TV, doktor Šimončič. Na otázku o jeho obľúbených vianočných alkoholických nápojoch odpovedal prekvapivo – doktor alkohol nepije!

11:00 Vika vo svojej doobednej šou vyspovedala špeciálneho hosťa, doktorku Švecovú. Dozvedeli sme sa o jej nočnej more, v ktorej zabudla nakúpiť darčeky. Vďaka nej sa vždy pripravuje na sviatky vopred!

10:00 Štafetu po Bianke prevzal Samino Rosinský. Všetci poznáme populárne vianočné filmové klasiky, akými sú Sám domaPopoluška, Perinbaba a mnoho ďalších. Vo svojej šou od desiatej nám priniesol zaujímavosti zo zákulisia týchto sviatočných favoritov. Kto by bol povedal, že titulná pieseň filmu Pelíšky, Slunečný hrob, bola za bývalého režimu zakázaná?!

9:00 Vianočné vysielanie začala svojou rannou šou Bianka Francistyová. Moderátorka prvej maratónovej šou si pre poslucháčov pripravila zaujímavosti o vianočných trhoch, a nielen o tých slovenských. Vedel si napríklad, že kvôli vianočným trhom bola v minulosti zrušená polnočná omša? Tento, ale aj kvantum ďalších faktov sme mohli počuť v Biankinej maratónskej relácií.