Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Words je nová spolupráca švédskych umelcov

Napísal na 4. júna 2022

Švédsky DJ a producent Alesso spojil sily so speváčkou Zarou Larsson. Fanúšikom priniesli skladbu s názvom Words. 

Obaja umelci majú na svedomí hity, ktoré obleteli svet. Alesso vytvoril piesne ako Heroes alebo Remedy, ktoré majú stovky miliónov videní na YouTube. Umelec sa nikdy nebránil spoluprácam. Medzi jeho najpopulárnejšie patrí napríklad skladba Under Control, kde spojili sily s Calvinom Harrisom a kapelou Hurts.

Tvorba Zary Larsson má podobný úspech. Môžete ju poznať z jej skladieb ako Lush Life alebo Ain’t My Fault. Talentovaná umelkyňa sa preslávila už ako 10-ročná v talentovej šou Talang.

Novinku Words napísala skladateľka Karen Poole a britská speváčka Becky Hill. Pieseň nesie tému lásky. Text vyjadruje strach z nasledovania vlastného srdca. ,, Mám pocit, že hneď ako vyslovím tieto slová, postavíš sa a utečieš,“ spieva Zara v refréne a vyjadruje tým strach z vyznania pocitov inej osobe.

Vo videoklipe je zobrazená Zara v zlatých šatách v luxusnom prostredí. Alesso sa naopak nachádza v tmavšom priestore plného neónových svetiel. Vzhľady záberov sedia ich jednotlivým štýlom tvorby. 

Skladba Words
Umelci sú vo videoklipe zobrazení v prostredí, ktoré je pre nich typické. Zdroj: Tlačová správa

Práve vďaka rozdielnosti žánrov, ktorým sa umelci venujú, Words je skvelou kombináciou vrstviacich sa beatov a dynamických vokálov. Energická skladba s chytľavým textom je výborná pre počúvanie počas leta.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár