Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

David Guetta a Bebe Rexha zverejnili skladbu I’m Good (Blue)

Napísal na 4. septembra 2022

Francúzsky DJ David Guetta a speváčka Bebe Rexha opäť spojili svoje sily. Vydali pieseň s názvom I’m Good (Blue). Skladba je remake hitu Blue (Da Ba Dee) od kapely Eiffel 65.

Bebe Rexha a David Guetta spolu už vytvorili niekoľko hitov. Umelci však majú úspešnú tvorbu aj samostatne. Bebe Rexhu môžete poznať z piesní ako I’m a Mess alebo In The Name Of Love, ktorá má momentálne viac ako 700 miliónov videní na Youtube.

Nie je tajomstvom, že David Guetta sa ako DJ venuje hlavne spoluprácam. Medzi jeho najznámejšie patrí pieseň Titanium, kde sa o spev postarala speváčka Sia, alebo Hey Mama, kde pridala ruku k dielu aj Nicki Minaj. Obe skladby presiahli miliardu zhliadnutí.

Guetta a Rexha
David Guetta a Bebe Rexha. Zdroj: Tlačová správa

Príbeh skladby I’m Good (Blue)

Umelci sa inšpirovali skladbou Blue (Da Ba Dee) od talianskej kapely Eiffel 65, ktorý valcoval európske hitparády v roku 1998.

Svoju verziu nahrali už pred niekoľkými rokmi. Nedávno však začal na sociálnej sieti Tik-Tok kolovať úsek tejto piesne. Umelci si všimli úspechu a rozhodli sa skladbu vydať na rôzne streamovacie platformy. Oficiálnu verziu skladby zverejnili 26. augusta 2022.

Aj napriek tomu, že umelci skladbu vydali až nedávno, s nahrávkou pracovali celý čas. Už v roku 2019 sa objavil remix na túto pieseň. Zverejnil ju hudobník AHH aj s videoklipom. 1. septembra umelec DJ Dark vydal ďalší remix.

Po celý čas si však fanúšikovia mohli vypočuť skladbu na živých vystúpeniach Davida Guettu. Prvýkrát ju zahral už v roku 2017 na Miami Ultra Music Festival.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár