Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Si bežec? Poď na TOPFEST!

Napísal na 22. júna 2018

TOPFEST na svoje 15-te výročie prináša niekoľko zaujímavých noviniek a netradičých atrakcií, ktoré 29.-30.6.2018 na Zelenej vode spestria tento hudobný sviatok. Všetci, ktorí milujú zábavu na tie najrozličnejšie spôsoby sa majú na čo tešiť!

Aké tri najväčšie novinky TOPFESTu nás už o pár dní čakajú?

      1.Späť medzi stromy

Z letiska sa lokalita top festivalu presúva späť do rekreačnej oblasti Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom. Celé hudobné podujatie tak dostane nový rozmer a okolitá príroda mu len pridá na atmosfére. TOPFEST je pripravený skrášliť sa slnkom, vodou a zeleňou.

Areál zelená voda, zdroj: zelenavoda.com

      2. DJ-ky na kolesách

Čítate dobre. DJ-ky, ženy zabávajúce davy tancujúcich topfesťákov, vystúpia na vlastnom pódiu, ktoré sa nepodobá tým z kategórie tradičných. Svoje mixovacie pulty si na festivale rozložia na streche autobusu. Red Bull Tour Buse tak na svojej streche privíta niekoľké medzinárodné DJ-ky.

 

Na TOPFESTe vás čaká vystúpenie ukrajinskej DJ-ky MASHA LWP, členky
labelu F*CK THEM. Jej selekcia je orientovaná na G house music a electro.

 

 

 

Z Paríža pricestuje francúzska modelka JUGG, ktorá zahrá new wave urban music, rap, hip
hop, trap, electro.

 

 

 

Slovensko zastúpi DJ-ka a producentka MYMA1992, členka labelu
F*CK THEM, ktorá posledné roky žije a pôsobí v Londýne. Jej produkcia je
orientovaná na G house, Bass line a electro.

 

 

Zo Slovenska sa predstaví aj DJ-ka,
raperka a členka labelu F*CK THEM NIKA MI, ktorá zahrá new wave, rap, trap,
house, R n B.

 

„Aj keď tento rok na festivale nájdete prevažne rockové kapely, myslíme si že poriadna párty by sa vždy mala končiť na afterpárty s DJ-mi alebo v našom prípade s DJ-kami. Dobrý DJ vie vycítiť atmosféru davu a zahrať tie správne mixy práve pre ľudí tancujúcich na ich set. Každý deň odohrajú dve DJ-ky, ktoré sú orientované na podobné hudobné štýly,“ teší sa na tanečný stage organizátor Dušan Drobný.

      3. Lístok za kondičku 

Novinkou na blížiacom sa TOPFESTe bude nultý ročník behu TOPFEST RUN. Jeho tvárou je známy traumatológ MUDr. Ján Grauzel zo Sportclinic Bratislava, ktorý pomohol mnohým slovenským osobnostiam. Beh na 7km odštartuje 30. júna, v druhý deň festivalu a je určený rekreačným bežcom, ale i profesionálom. Pre každého športovca je pripravený lístok na sobotu zadarmo. Každý tiež dostane pamätnú medailu, chutné občerstvenie zo stánku a zdravú minerálnu voda Budiš. Počet nultého ročníka je obmedzený na sto štartujúcich. Podrobnosti o behu nájdete tu.

 

„Pozývame vás do špeciálnych zón, kde nájdete RedBull virtuálnu realitu či cigaretovú zónu s miešanými nápojmi a plážovými ležadlami. Vo funzóne nájdete atrakcie ako kolotoče, lezeckú stenu, vodný futbal, 5D kino, maľovaniena tvár, skákacie hrady, trampolíny, nafukovacie lopty či detský kútik,“ prezradil ďalšie chuťovky organizátor Dušan Drobný.

Známy je už aj lákavý program na jednotlivých stage-och, tak neváhaj a kúp si lístok na Ticketportal.sk.

 

Zdroje: tlačová správa, zelenavoda.com, freshfem.refresher.sk