Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dobre ráno, Trnava!

Naplánované na

Pondelok 07:00 09:59
Utorok 07:00 09:59
Streda 07:00 09:59
Štvrtok 07:00 09:59
Piatok 07:00 09:59

Najlepšie rána sú s rádiom Aetter

Označené ako , , , , ,
Každé pracovné ráno od 7:00 do 11:00 s Mircom alebo Viki, či Marikou a Ivanom. S nami a dobrou hudbou sa vám bude vstávať oveľa LEPŠIE!

Najlepšie rána sú s rádiom Aetter


Čítať viac

Dobre ráno, Trnava! členovia

Nikdy sa mi ani len neprisnilo, že budem niekedy súčasťou rádia. Síce mi všetci hovorili, že sa mi nikdy nezastavia ústa a zo všetkého sa vykecám, no nikdy som tomu neprikladala špeciálny význam. Popravde, väčšinou som z môjho vykecávania mala skôr problémy, ako osoh. Až keď som sa dostala na FMK som si uvedomila, že […]

Ahojte, volám sa Mirco a momentálne som doktornadom na FMK. V Aetteri som už 5. rok, z toho druhý rok ako vedúci vysielania. To, že chcem raz pracovať v rádiu som vedel ja aj moje okolie už keď som bol malý. Nahrával som seba aj všetkých naokolo. Vo svojom voľnom čase hrám Dotu 2 a […]

Som magnet na trapasy, milujem voľné verše, ale aj primitívny humor. Ak mi chcete spraviť radosť, kúpte mi psa alebo si ma jednoducho zapnite na rádiu Aetter v rannom vysielaní.

Makám na sebe už 2 roky aby som dal zo seba pre poslucháčov všetko. Pred každým vysielaním zvyknem mať poriadnu trému, ale tá hneď opadne ako sa rozsvieti červené ON AIR svetlo. Šťastným má robia vaše spokojné a prajné reakcie!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com