Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Seriál Shadow and Bone čoskoro zavíta na Netflix. Bude to žiarivo temné

Napísal na 17. apríla 2021

Ak rozmýšľate, prečo mnoho seriálov, ktoré ste pozerali, nedostali pokračovanie, odpoveď je možno seriál Shadow and Bone. Tento fenomén si získal množstvo fanúšikov a vďaka Netflixu sa budete aj vy môcť stať jedným z nich.

Seriál Shadow and Bone bude mať dve série. Prvá, s rovnomenným názvom, rozpráva príbeh siroty Aliny Starkovej, ktorá zistí, že je jednou z najsilnejších gríš na svete a vie ovládať svetlo.

Druhá séria, ktorá nesie názov Six of Crows, mapuje príbeh Kaza Brekkera a jeho gangu, ktorý sa s radosťou vrhá do nebezpečenstiev všetkého druhu. Chystá sa na misiu, pri ktorej mu skutočne pôjde o život, čo je však ochotný prehryznúť, pre jeho lásku k peniazom.

Knižné série zožali obrovský úspech a získali si srdcia fanúšikov po celom svete. Postavy sú vykreslené ako ostrieľaní, životom skúšaní tínedžeri, ktorí si aj napriek nepriazni osudu vedia spraviť srandu jeden z druhého a nájsť aj v zlom niečo dobré.

Ešte minulý rok Netflix zverejnil upútavku, v ktorej oznámil, že seriál vyjde v roku 2021. Prednedávnom sme sa konečne dočkali aj traileru, ktorý vyzerá skutočne prepracovane a sľubuje množstvo napätia a dobrodružstiev. Premiéra je naplánovaná na 23. apríla 2021.

Seriál Shadow and Bone si získa každého diváka, ktorý má rád napätie od začiatku až do konca.
Hlavnými postavami série Six of Crows sú Jesper Fahey, Inej Ghafa a Kaz Brekker, ktorí sa spoločne so zvyškom svojej bandy vydávajú na smrtiacu misiu. Zdroj: instagram.com

Hlavných úloh sa zhostila hŕstka zatiaľ neznámych, ale skvelých hercov, ktoré dokonalo vystihujú osobnosti postáv. Divákov isto zaujme postava generála Kirigana, ktorého hrá herec Ben Barnes. Toho ste už isto videli ako princa Kaspiana z Kroník Narnie či ako Doriana Graya v rovnomennom filme.

Ak si chcete knižky prečítať a pripraviť sa na seriál, môžete tak urobiť, pretože obe série sú dostupné v slovenskom jazyku. Vydalo ich vydavateľstvo Slovart a nájdete ich pod názvami Tieň kostí a Vrania šestka.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *