Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ako si má celebrita nájsť lásku? Komediálny seriál Dave pokračuje

Napísal na 22. apríla 2023

Raper alebo komik? Lil Dicky vyrazil na turné po Amerike. Pridajte sa k nemu v novej sezóne komediálneho seriálu Dave.

Dave je americký komediálny televízny seriál, ktorý mal premiéru pred tromi rokmi. Momentálne vychádza nová, tretia sezóna, pre americkú káblovú televíziu FXX. Prvé dve sezóny môžete nájsť na platformách Disney+ a HBO Max. Najnovšia sezóna relácie bude pridaná na streamovacie služby pravdepodobne v lete.

Seriál vytvoril Dave Burd, viac známy ako raper Lil Dicky. Príbeh je inšpirovaný jeho životom, o tom ako bol presvedčený, že sa stane jedným z najväčších raperov všetkých čias. Treba dodať, že sa mu to skutočne podarilo a dnes majú jeho videoklipy na Youtube niekoľko stoviek miliónov vzhliadnutí.

Dave má kopec hostí

V jeho hudobnej kariére mal niekoľko spoluprác so známymi hudobníkmi ako napríklad Chris Brown alebo Snoop Dogg. V jeho piesni Earth, ktorá je zameraná na ochranu našej planéty, mu vokálmi prispeli najznámejší speváci sveta ako Ed Sheeran, Ariana Grande, Katy Perry, Miley Cyrus, SIA, Rita Ora a mnoho ďalších. Lil Dicky svojím satirickým humorom v textoch pripútal pozornosť aj ľudí, ktorí primárne rap nepočúvajú.

V seriáli si jeho kolegovia z hudobného priemyslu zahrali malé úlohy, kde nestvárnili nikoho iného, ako sami seba. Už v prvých dvoch sezónach sme v epizódach mohli vidieť hostí ako Justin Bieber, Doja Cat, Trippie Redd alebo Young Thug. V novej sezóne sa objavia hviezdy ako napríklad Rick Ross alebo Usher.

seriál Dave
Hlavné obsadenie seriálu Dave. Zdroj: complex.com

Dave je vhodný seriál na uvoľnenie a dokáže vyčarovať úsmev na tvári. Netýka sa iba kariérneho postupu hudobníka, ale hlbšie poukazuje na dôležité vzťahy medzi priateľmi. Rolu Dickyho priateľa a hype mana stvárňuje menej známi raper GaTa, ktorý je Dickyho hype man na pódiu aj v reálnom živote.

Označené ako