Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Separ spomína na svoje korene v novej piesni SMGO 5

Napísal na 17. novembra 2019

Na songu spolupracoval s Egom, Vladimirom 518 a ďalšími. Videoklip je spoločne aj so songom venovaný pouličným maliarom.

SMGO 5 bola uverejnená len pred necelým týždňom a už patrí medzi TOP 5 na Youtube. Za tento čas dosiahol videoklip viac ako 200 tisíc videní, no číslo stále stúpa.

Ide o song, ktorý vychádza k príležitosti 5. vydania SMGO – dokumentárneho filmu o grafitoch. Premiéra je naplánovaná na 21. novembra v bratislavskom klube MMC.

Pre Separa je nový song niečo ako prezentovanie samého seba. Keďže začínal ako writer, k svojim začiatkom sa veľmi rád hlási. Za ten čas sa ale presadil veľmi vysoko. Dnes sa považuje za jedného z najznámejších slovenských rapperov.

Slovenský repper EGO. Zdroj: Youtube

Český rapper Vladimir 518 vo svojej slohe rappuje skratky crews ide o názvy graffity skupín z Prahy, napríklad: CSB,TCP, PKT, jedni z najstarších skupín, ktoré sú na grafity scéne od 90. rokov až dodnes. V piesni sa objavili aj zahraniční rapperi, ktorých spája láska ku grafity. Song je doplnení aj o výpovede zahraničných rapperov, ktorých spája lásku ku grafity.

Zdroje: think.cz, Youtube, Facebook/Bratislavská premiéra filmu SHOW MUST GO ON 5

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár