Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Sam Feldt a Kesha vydali spoločnú pieseň s názvom Stronger. Speváčka v klipe bojuje sama so sebou

Napísal na 4. februára 2021

Tento piatok predstavili DJ Sam Feldt a Kesha spoločný videoklip k piesni Stronger. Hudobnú novinku, ktorá zaujala fanúšikov oboch interpretov, si môžete vypočuť už aj v našom playliste.

Speváčka Kesha v klipe k novej skladbe Stronger bojuje v ringu sama proti sebe. Náročnosť jednotlivých kôl sa nepopierateľne stupňuje, pretože obe jej verzie sú neskôr ozbrojené. Samotný DJ sa zhostil neľahkej úlohy rozhodcu.

Sam Feldt pod novým videoklipom priznal, že keď ho Kesha oslovila pre spoluprácu na skladbe Stronger, bol veľmi nadšený. „Pre mňa je Stronger predovšetkým o nových začiatkoch – o tom, ako sa stať silnejším človekom v náročných časoch,“ uviedol DJ. On sám je fanúšikom jej tvorby.

Najviac naňho zapôsobila inšpirujúca a v súčasnej neľahkej situácii veľmi relevantná myšlienka piesne. Na konci videoklipu tak nachádzame odkaz: „Celý svet je vo vašom vnútri. Aby ste našli pokoj, musíte ho najprv nájsť sami v sebe.

Na produkcii začal pracovať okamžite. Najdôležitejšie pre neho bolo dosiahnuť správnu rovnováhu medzi emotívnym, no zároveň mimoriadne inšpirujúcim posolstvom a povznášajúcim, nádejným rytmom.

Od začiatku roku 2021 si dal pauzu od sociálnych sietí, aby sa mohol venovať vlastnej tvorbe. Verí, že práve spolupráca s popovou ikonou, akou je Kesha, dokonale udáva tón budúcej kapitole jeho hudby. Horúcu hudobnú novinku Stronger si po novom užijete už aj v našom rádiu Aetter.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár