Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

LOGIN s „hlavou“ FMK

Napísal na 11. apríla 2019

Daniel si v najnovšom rozhovore zavolal pravdepodobne najdôležitejšiu osobu v rámci FMK. Reč je o dekanke Ľudmile Čábyovej. Tá trochu zaspomínala na svoje univerzitné časy, ale prezradila aj to, čo by vo svojej funkcií chcela na fakulte zmeniť.

LOGIN je herná online relácia zameraná na prinášanie najnovších informácii a vychytávok zo sveta gamingu. Projekt vznikol pod záštitou FMK TV a chalani tento koncept herných noviniek ťahajú už 2. rok.

V letnom semestri si Daniel s partiou okrem nového štúdia prichystali pre študentov aj zaujímavý formát relácie – game interview. Princíp je veľmi jednoduchý. Vyberú si hru, popri ktorej sa moderátor s hosťom rozpráva a spoločne sa zabávajú. Ideou celej série je ukázať študentom konkrétnych pedagógov z iného uhla pohľadu ako ich vnímajú v škole na prednáškach.

V pilotnej verzií sa na modrom gauči objavil pán doktor Andrej Brník. Daniel taktiež vyspovedal aj pána docenta Jána Višňovského a pána doktora Michala Kabáta.


Prvá epizóda Game interview Zdroj: Youtube/FMKTVofficial

4. hosťom bola novopečená dekanka, pani docentka Ľudmila Čábyová. Aj napriek tomu, že vo funkcií je len pár mesiacov, pozná povinnosti a starosti spojené s touto funkciou, keďže pred tým pôsobila niekoľko rokov ako prodekanka. V rozhovore spomenula, že vo funkcii má v pláne uskutočniť niekoľko zmien, medzi ktoré patrí zrekonštruovanie priestorov Jamy a zväčšenie budovy na Skladovej ulici. Taktiež by chcela zmeniť postup vytvárania rozvrhov tak, aby si študenti mohli viac-menej sami poskladať rozvrh podľa ich potrieb.

Ako čerešničku na torte chalani vymysleli Sieň slávy v ktorej si každý hosť na konci zajazdí v hre Gran Turismo 4. Všetci budú mať to isté auto a tú istú trať, aby mali rovnaké podmienky na preukázanie svojich vodičských zručnosti.

Určite neváhaj a choď si pozrieť celú časť LOGINu. Zisti viac aj o tom, ako vyzeral študentský život pani dekanky na FMK.

Ak si fanúšikom počítačových hier, najnovšie informácie z tejto sféry a rozhovory s významnými osobnosťami FMK, môžeš sledovať každú nedeľu na FMK TV.

Zdroj: Youtube


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com