Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rozprávková beánia nesklamala

Napísal na 30. novembra 2013


V utorok (26.11.2013) sa roztrhlo vrece s rozprávkovými bytosťami. Mohli ste ich stretnúť na autobusovej zastávke, na námestí, ale hlavne v Relaxe. Konala sa totiž obľúbená FMK Beánia, ktorá sa tento rok niesla v znamení rozprávok. Rozprávkové postavičky privádzala do varu hudobná skupina POLEMIC.

Disco club Relax vyzeral ako začarovaná krajina. Kde ste sa pozreli tam boli rozprávkové bytosti, ako Snehulienka, Pippi Dlhá Pančucha, Zúbková víla, Čarodejnice, Čerti, Princovia, Zajkovia a mnoho iných.

FMK Beánia pripomínala zraz všetkých bytostí z rozprávkovej ríše. Niekedy ste mali pocit, že vidíte dvojmo ale aj štvormo, keď oproti Vám išli dve Čarodejnice alebo štyri Snehulienky.

Neskutočné sa stalo skutočným na tejto akcii. Mohli ste vidieť ako sa spolu bez problémov zabávajú Červená Čiapočka a Ježibaba, Dracula a Vodník, Lesné víly so Zlou kráľovnou…Všetci zabudli na svoje odveké rozprávkové nezhody a nechali sa len unášať skvelou hudbou, úžasnou atmosférou a perfektnou náladou.

Organizátori si pre svojich hostí pripravili zaujímavý program. Súťažilo sa samozrejme rozprávkovo, nechýbala tombola. Víťazi si odniesli veľmi pekné a užitočné ceny.

O zábavu sa postaral DJ a kapela POLEMIC.

Práve POLEMIC rozpútal tú najlepšiu zábavu. Nechýbali ich najväčšie hity, na ktoré každá rozprávková postavička skákala, tancovala a spievala.

Dosť bolo slov. Teraz potešte svoje zmysly a pozrite sa ako vyzerala Rozprávková FMK Beánia.

Tím organizátorov by sa touto cestou chcel poďakovať všetkým sponzorom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly. Menovite FMK, rádiu Expres, Kooerative, Holiday Village slečné jazerá Senec, lifestylovému magazínu o tebe a omne Onavie.sk, Slovenskej leteckej agentúre a SIAF-u, obchodnému centru Galéria, spoločnosti Radox, agentúre no.face, zážitkovej agentúre Adina a Trnavskému Mc Donalds.

Text: Gabriela Hodálová


Pokračovať v čítaní