Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rozchody celebrít 2021: Všimli ste si, že už nie sú spolu?

Napísal na 26. januára 2022

Ukončeniu vzťahu sa nevyhli ani Shawn Mendes či Jennifer Lopez.

Pandémia mnohým párom neprospela a aj tento rok potvrdilo viacero hercov a hudobníkov svoj rozchod. Pozrite si krátky zoznam nejsledovanejších rozchodov tohto roka.

Camila Cabello a Shawn Mendes

Señorita – hit z roku 2019, ktorí prevládal v rádiách po celom svete. Po tom, čo dvojica Camila Cabello a Shawn Mendes uverejnili túto pieseň, začalo sa o nich rozprávať ako o páre. Okrem singlu naspievali v roku 2015 aj pieseň I Know What You Did Last Summer, ktorá podobne ako Señorita získala veľký úspech. V klipe je táto dvojica plná lásky a vášne, čo je dôvodom, prečo ich začali spájať a neskôr sa tak začali prezentovať aj oni sami.

Na jeseň tohto roka šokovali fanúšikov správou, ktorú uverejnili obaja na svojich Instagramoch. „Ahojte, rozhodli sme sa ukončiť náš romantický vzťah, ale naša vzájomná láska jedného k druhému ako ľudskej bytosti je ešte silnejšia. Začali sme náš vzťah ako najlepší priatelia a to bude pokračovať aj naďalej. Ceníme si vašu podporu od začiatku a posúvame sa ďalej. Camila a Shawn,“ napísali na Instagrame. Týmto vzťah ukončili aj verejne a každý z nich začal pracovať na vlastnej tvorbe.

Rozchody celebrít 2021
Vyjadrenie rozchodu dvojice na Instagrame. Zdroj: Instagram/Camilla Cabello

Zac Efron a Vanessa Valladares

Krátky vzťah, no vyzeralo to ako v romantickom filme High School Musical, kde mal hlavnú úlohu práve Zac Efron. Vzťah Zaca a Vanessy trval len päť mesiacov, no aj za taký krátky čas premýšľali nad spoločným bývaním. Vanessa bola jedna z čašníčok, ktoré obsluhovali Zaca. Zapáčila sa mu natoľko, že ju oslovil a po chvíli randenia začali spolu bývať.

Vanessa sa vzdala práce čašníčky, aby trávili spolu čo najviac času. Zac sa tiež chcel odsťahovať za Vanessou do Austrálie, no natáčanie nového filmu mu to neumožnilo. Často cestoval za prácou a kvôli tomu bol viackrát v karanténe. Toto ich vzťahu neprospievalo a koncom októbra sa ho rozhodli ukončiť.

Vzťah ako z romantického filmu. Zdroj: Marca.com

Kim Kardashian a Kanye West

Po šiestich rokoch manželstva jedna z najslávnejších dvojíc, americký rapper Kanye West a televízna hviezda Kim Kardashian West, oznámila rozvod v januári. Hlavným dôvodom bolo to, že obaja mali vlastné projekty, na ktorých pracovali a často sa nezhodovali, dokonca ich skôr oddeľovali

Primárnou prácou Kanyeho bolo dokončenie a uverejnenie nového albumu s názvom Donda, ktorý pomenoval po svojej matke. Vzťah Kim a Kanyeho je aj napriek rozvodu stále priateľský a chcú ho takým udržať hlavne kvôli ich štyrom deťom.

Rozchody celebrít 2021
Kim a Kanye s ich deťmi. Zdroj: Instagram/Kim Kardashian West

Matthew Perry a Molly Hurwitz

Pravdepodobne poznáte sarkastickú postavu Chandlera zo seriálu Priatelia, ktorú stvárnil herec Matthew Perry. Tento rok priniesol do života herca okrem stretnutia priateľov po 17 rokoch aj rozchod. Šokoval mnohých fanúšikov, a to najmä preto, že ich vzťah bol pomerne krátky.

Matthew a Molly začali spolu chodiť v roku 2018. V novembri 2020 sa zasnúbili, no netrvalo dlho a vzťah skončil tesne po premiére epizódy Friends Reunion. „Niekedy veci jednoducho nefungujú a toto je jedna z nich,“ povedal Matthew a tým oznámil koniec vzťahu. „Želám Molly všetko najlepšie,“ doplnil vo vyhlásení pre verejnosť.

Rozchody celebrít 2021
Rozchod Matthewa a Molly. Zdroj: Instagram/People

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez

Herečka a speváčka Jennifer Lopez a Alex Rodriguez, ktorí boli spolu štyri roky oznámili začiatkom roka 2021 koniec ich vzťahu. Dvojica bola spolu zasnúbená od roku 2019, no svadbu sa im kvôli pandémií nepodarilo zrealizovať.

Všetkých fanúšikov rozchod prekvapil, pretože často pridávali na sociálne siete vysmiate a zamilované fotky, no zároveň bol ich rozchod dlho očakávaný. Dvojica chodila na párové terapie, aby vzťah udržali, no to sa im žiaľ nepodarilo. V marci verejne oznámili rozchod. Jennifer v apríli cez Instagram však potvrdila obnovenie vzťahu s Benom Afflecom.

Prekvapivý rozchod zasnúbeného páru. Zdroj: thething.com

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár