Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Robo Opatovský zverejnil vianočný duet so svojou dcérou
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Roztopí vám srdce. Robo Opatovský zverejnil vianočný duet so svojou dcérkou

Napísal na 9. decembra 2020

Tento rok svoj singel ozvláštnil a naspieval ho s malou Hankou.

Keďže sa spevák Robo Opatovský narodil na Prvý sviatok vianočný, rád skladá piesne o vianočnom období. Pesnička Snehuliak vyšla na prvú adventnú nedeľu. Nápad naspievať a nahrať Snehuliaka vznikol, keď si ho Robo s Hankou zaspievali na sociálnej sieti.

Záber z videoklipu na Rozhľadňu na hrebeni. Zdroj: YouTube

Vo videoklipe môžeme vidieť animácie aj hrané zábery, v ktorých sa objavuje samotný Robo opatovský s dcérou. Okrem ich dvoch môžeme vidieť aj rozprávkovo vyzerajúcu Rozhľadňu na Hrebeni, ktorá leží pri Holíči. O zábery a animácie sa postarali Filip Cemper a Dominik Herceg. Videoklip pekne podčiarkuje vzťah medzi otcom a dcérou.

Tento vianočný duet má byť podľa Opatovského pilotný pre pripravovaný album Rodinné Vianoce. Počas prvej vlny korony mal vraj veľa nápadov na svoju vianočnú tvorbu. Tento rok mali odohrať turné so speváčkou a herečkou Mirkou Partlovou, to sa však kvôli pandémii neuskutočnilo. Spevák podľa svojich slov túto dobu zvláda iba vďaka podpore rodiny, otužovaniu či meditácii.

Zdroj: music-zone.eu, slovenskycestovatel.sk, teraz.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár