Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Right Now a Overdrive sú novinky, ktoré ponúka playlist Rádia Aetter

Napísal na 26. februára 2021

Spevák Conan Gray a skupina Sophie and the Giants vydali skvelé hity. Ak ste ich ešte nepočuli, tieto novinky môžete nájsť aj v playliste Rádia Aetter. Ktorá sa stane vašim favoritom? 

Sophie and the Giants – Right Now

Sophia začala so skladaním pesničiek, keď mala osem rokov a jej prvými fanúšikmi boli rodičia. Po niekoľkých rokoch však speváčka našla parťákov, s ktorými sa spojila, a tak vznikla skupina Sophie and the Giants. V strede februára vydali novú pieseň s názvom Right Now.

Členovia skupiny sa čo najlepšie snažia prekonať pandémiu, ako aj obmedzenia s ňou spojené. Cieľom skladby je dodať fanúšikom a poslucháčom silu povzniesť sa nad aktuálnu situáciu. Skladba vás prinúti vstať zo stoličky a či už sa vám to páči, alebo nie, rozhýbe vás. Rovnako v nej môžeme nájsť odkaz, ktorý nám pieseň odovzdáva, a to, že budúcnosť bude svetlejšia. Vďaka odkazu, ktorý v sebe nesie, ale aj skvelej energii, sme ju zaradili medzi novinky Rádia Aetter.

Right Now ilustruje frustráciu, ktorú všetci aktuálne pociťujeme. Je to pieseň o tom, ako chcú byť ľudia znovu voľní bez akýchkoľvek zábran, obmedzení a bez strachu.

Väčšina ľudí prežíva počas pandémie ťažké obdobie a  zažíva pocit samoty. Hovorí sa, že hudba je liekom na všetko a aj vďaka tejto skladbe môžete mať lepší deň a rovnako vo vás môže vyvolať pocit, že všetko je možné. Speváčka Sophie má silný a chytľavý hlas, ktorý poháňa túto pieseň a prináša pozitívnu energiu.  

Conan Gray – Overdrive

Americký spevák Conan Gray sa vrátil s novým singlom Overdrive, ku ktorému natočil aj videoklip. Od vydania jeho minuloročného debutového albumu Kid Krow ide o jeho prvú sólovú skladbu a nadväzuje na singel Fake, ktorý vydal v spolupráci so spevákom Lauvom ešte v októbri 2020.

Spevák uviedol, že v piesni opisuje, aké to je, keď ľudia stratia zábrany a urobia presne to, čo v daný moment chcú, aj keby to malo byť z ich strany neuvážené.

„Myslím si, že žiť bez zábran je jediná vec, po ktorej teraz najviac túžim,  pretože v súčasnosti máme veľa obmedzení, ktoré bránia normálnemu životu“, tvrdí spevák.

Zdroje: Rockforpeople.czAmericansongwriter.com, Musicinjection.com.au


Možnosti čitateľa
  1. Etels   On   7. septembra 2022 at 11:51

    Вы можете купить корейскую и японскую тушь онлайн на сайте или в мобильном приложении „Золотое яблоко“! В магазинах сегодня царит огромное разнообразие не только брендов, но и видов тушей для ресниц. В каталоге интернет-магазина Beauty Chic представлены туши корейских брендов Esthetic House и Tony Moly. Что пишет Tony Moly: Тушь для ресниц содержит аргановое масло, экстракт черного риса, алмазный порошок, рубиновый порошок, аместистовый порошок, жемчужную пудру и т.д. Аргановое масло и экстракт черного риса в составе туши позволяют использовать тушь даже обладательницам с чувствительной кожей глаз. Корейская тушь для ресниц не содержит химических веществ, которые вызывают аллергию. Её можно использовать, даже если у вас глаза чувствительны к косметике. +7 (800) 222-04-82 Отличная маска, тканевая основа мягкая, анатомически правильная.…↑ Зарегистрируйся и получи промокод на почту. Ваша корзина пуста! https://alexisaqgu875420.tokka-blog.com/12982542/лучшее-масло-для-ресниц-после-наращивания 390₴ 1% от оплаченной покупки Успехом увенчались разработки английской компании Satura Rosta, которая предлагает уникальный по свойствам бальзам для бровей и ресниц. В составе данного средства присутствуют натуральные масла и экстракты растений, а также витамины и кислоты. Клинические исследования показали, что этот продукт увеличивает имеющиеся волоски в диаметре почти в два раза, а также стимулирует появление и рост новых. Наносить масло-бальзам конечно намного проще, чем обычное касторовое(в простом флаконе из аптеки). Щеточка удобная, захватывает и «промасливает» каждую ресничку. Вот так это выглядит  на ресницах.  Объем: 7 млСрок годности: 18 месГоден до: 16.09.2023 Ресницы растут за счет увеличения их фазы роста, волоски дольше «живут» — длиннее становятся. © 2014-2021, MAKnails — интернет-магазин косметики для ногтей, волос и тела Гель для бровей и ресниц Если вы всерьез задумались о покупке масла для укрепления ресниц, сначала пройдите несложный тест для проверки на возможные аллергические реакции. Капните немного масла на участок кожи около сгиба локтя и подождите некоторое время. Если вы не заметили какой-либо аллергической реакции кожи на средство, можете без боязни использовать его.

  2. isolvew   On   10. septembra 2022 at 13:07

    It is also possible to save money by going abroad to find a surrogate, but care must be taken with immigration and ethical issues. clomid ovulation My periods have always been irregular, so my doctor prescribe Provera to regulate my period,I also wanted to get pregnant, I took the pills for 10 day and I got my period,, No JOKE either I got pregnant the following month.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com