Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

RETRO TT

Napísal na 13. marca 2012

Rock´n Roll, Funky, Disko, 70. až 90. roky a československý soc-pop! Ak vám chýba svojské čaro tohto obdobia a chcete si zatancovať na už zabudnuté hity, RETRO je určené pre vás.

„Účesy, účesy, ach tie účesy,“ si môžete zaspievať na pravej OLDIES párty v Artklube. Ku kompletnému obrázku z nostalgických čias pridajte šik oblečenie z Tuzexu a nejaké bony do vrecka.

Na RETRE vás bude čakať dnes už kultová hudba dávkovanú z parádnych vinylov v réžii DJ Čumbuláka, módne idoly v tesilákoch a s trvalou na hlave – jednoducho look ako z Burdy, originálna grafika a výzdoba.

Chýbať nebudú ani našimi mlsnými jazýčkami overené sladkosti. Nezabúdame ani na detské časy, a tak si na RETRE môžete sny splniť v Herničke s kultovými hrami Duck Hunt, Tetris, Alien Attack, Super Mario alebo Bomberman. A že spoločenské hry ešte nie sú dead sa presvedčíte na vlastné oči pri škôlke, skákaní gumy, Logicu či Človeče nehnevaj sa. Tak, Človeče neváhaj a príď 23. marca na RETRO!

Tešiť sa môžete aj na workshop s Lomography, počas ktorého sa naučíte ako sa narába s týmto špecifickým analógom. Ak neradi stojíte za fotoaparátom, môžete sa postaviť pred neho. Stačí, ak si oblečiete to, čo považujete za retro, necháte sa odfotiť a môžete vyhrať LOMO foťák. Ako bonus sme pre vás pripravili aj design burzu s cool výrobkami.

Večer bude sprevádzať špeciálna RETRO PROJEKCIA od VJ Bliksu.
RETRO
Kde: Artklub
Kedy: 23.3. (piatok)
Štart: 19:00 hod.
Vstup: 2,5 €Viac sledujte na našom evente: http://www.facebook.com/#!/events/149062935215033/
fanpage: http://www.facebook.com/milujemretro.sk?sk=wall
stránke: http://milujemretro.sk/

Pokračovať v čítaní

Další článok

Mediálny expert na FMK


Predošlý článok

NajPedagóg